DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

POLSKA WALKA Z ROSJĄ – TWARDO NIE SPRZEDAMY ROSJI NICZEGO !! PEWNIE ZDECHNĄ – ALE KUPOWAĆ Z ROSJI MOŻEMY NA POTĘGĘ ……. KTOŚ Z TYM EMBARGIEM NA HANDEL Z ROSJĄ COŚ CHYBA POPIER….. LIŁ :-)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W 2018 roku eksport rosyjskich towarów do Polski wzrósł o 56% w porównaniu z ubiegłym rokiem i wyniósł 16,5 mld dolarów. Do najważniejszych produktów eksportowych należą surowce i ich pochodne.

Kluczowymi rosyjskimi towarami przeznaczonymi na eksport do Polski stały się: ropa, paliwo mineralne i produkty ich destylacji, metale czarne, produkty chemii organicznej, a także organiczne związki chemiczne. Na te towary przypadło 90% rosyjskiego eksportu do Polski.

Wśród najważniejszych rosyjskich regionów eksportujących towary do Polski znalazły się Moskwa, Tatarstan, obwód kemerowski, Chanty-Mansyjski Okręg Autonomiczny (obwód tiumeński), obwód wołogodzki, obwód tiumeński i Petersburg.

PAP / IRIA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: