DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ottawa dofinansuje ruchy LGBTQ2 w biednych krajach, a także turystykę homoseksualną w Kanadzie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Liberalny rząd Justina Trudeau przekazuje po milionie dolarów na homoseksualne parady w Toronto, Montrealu i Vancouver, starając się zarobić na lukratywnym przemyśle turystycznym „LGBTQ2” i polepszyć reputację Kanady, jako „kraju przyjaznego gejom” – czytamy na stronach Lifesitenews.

Minister turystyki Mélanie Joly i minister finansów Bill Morneau ogłosili liberalną strategię turystyczną, która stawia „inwestycje w turystykę LGBTQ2” jako priorytet.

„Turyści LGBTQ średnio jeżdżą na wakacje cztery do sześciu razy w roku, w porównaniu z jednym do dwóch w przypadku innych turystów, wydają o 33 procent więcej, a także wracają do miejsc, w których mieli dobre doświadczenia” – mówi komunikat prasowy ministerstwa .

„Kanada ma już ugruntowaną reputację jednego z najbardziej przyjaznych dla LGBTQ2 krajów na świecie, a jej największe miasta są rutynowo uznawane jako popularne miejsca docelowe turystyki LGBTQ2”.

Środki, o których mowa pochodzą z funduszu Canadian Experiences Fund (CEF), mającego pomóc społecznościom lokalnym w pobudzeniu sektora turystycznego.

Liberałowie wskazali na “promowanie wydarzeń homoseksualnych i transpłciowych”, jako na jeden  z pięciu „filarów” CEF.

Federalny rząd tworzony przez Partię Liberalną przeznaczy także 30 milionów dolarów rozłożone na pięć lat, a następnie 10 milionów dolarów każdego roku, aby forsować programy LGBTQ w krajach rozwijających się w ramach pomocy międzynarodowej Kanady.

Były papież Święty Jan Paweł II wyraził „głęboki smutek” z powodu „obrazy wartości chrześcijańskich”, gdy w 2000 roku w Rzymie odbyła się parada “dumy” homoseksualnej.„Akty homoseksualne są sprzeczne z prawem naturalnym”, napominał w homilli   9 lipca,  na Placu Świętego Piotra. – „Kościół nie może milczeć na temat prawdy, ponieważ w ten sposób przestał by być wiernym Bogu Stwórcy i nie pomagał odróżnić dobra od zła”.

Campaign Life Coalition, kanadyjska grupa pro-rodzinna, protestuje i sprzeciwia się tym posunięciom.

„Nie ma nic zaskakującego w tym, że ten sam rząd, który dyskryminuje organizacje pro-life i prorodzinne, odmawiając im finansowania,   jest skłonny rozdawać miliony dolarów podatników na parady Pride, które celebrują styl życia,  sprzeczny z prawem naturalnym i nacechowane są publiczną nagością i nieprzyzwoitymi zachowaniami seksualnymi ”- skomentował informacje o dotacjach Jeff Life Gunnarson, prezes Campaign Life Coalition.

„Każdy człowiek ma wrodzoną godność i został stworzony na obraz i podobieństwo Boga, a miłosierdzie Boże jest nieskończone dla tych, którzy go szukają” – dodał.

 

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/05/24/ottawa-dofinansuje-ruchy-lgbtq2-w-biednych-krajach-a-takze-turystyke-homoseksualna-w-kanadzie/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: