DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemcy: koniec bezkarności arabskich klanów? Hasła o dyskryminacji już nie pomogą

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niemiecki rząd chce rozprawić się z panoszącymi się w miastach arabskimi klanami. Nie podlegające dotąd kontroli organizacje przestępcze mogły działać, bo obawiano się oskarżeń o dyskryminację. Te czasy ponoć już minęły.

Walkę z arabskimi klanami w niemieckich miastach zapowiedział minister spraw wewnętrznych RFN Horst Seehofer. Niemiecka prasa twierdzi, że słowa te oznaczają, że skończyły się czasy bagatelizowania problemu i nietykalności tabu ze strachu przed dyskryminacją. Problem jest poważny, bo klany się rozrosły. Tylko w latach 2016-2018 były one odpowiedzialne za 14 tys. czynów karalnych, których dokonało 6,5 tys. podejrzanych. Prowadzą one

 

Prasa o obecny stan oskarża rząd, który pozwolił, by protoplaści klanów przybywali do RFN i pozostawali mimo braku dokumentów czy mimo niejasnej przeszłości. „Tagesspiegel” zarzuca władzą, że imigrantów tolerowano latami „jako uchodźców, ani ich nie wydalając, ani nie naturalizując”. To sprawiło, że klany zaczęły traktować niemieckie społeczeństwo jak łup.

 

„Frankfurter Allgemeine Zeitung” pyta zaś dlaczego prowadzona ma być tylko integracja, ale już nie deportacja? „Naiwne opiekuńcze państwo to najlepsza pożywka dla przemocowych środowisk, gardzących tutejszym porządkiem, w którym im się tak doskonale żyje” – napisał.

zrodlo:https://www.m.pch24.pl/niemcy–koniec-bezkarnosci-arabskich-klanow–hasla-o-dyskryminacji-juz-nie-pomoga,68451,i.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: