NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Morderstwa, gwałty, pobicia i rozboje. Oto najgroźniejsi Ukraińcy poszukiwani w Polsce! [LISTY GOŃCZE]

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

28 Morderstwa, gwałty, pobicia i rozboje. Oto najgroźniejsi Ukraińcy poszukiwani w Polsce! [ZDJĘCIA]

Morderstwa, gwałty, pobicia i rozboje. Oto najgroźniejsi Ukraińcy poszukiwani w Polsce! [ZDJĘCIA] / Policja

Ilustracja do artykułu: Morderstwa, gwałty, pobicia i rozboje. Oto najgroźniejsi Ukraińcy poszukiwani w Polsce! [LISTY GOŃCZE]

regionalna eska.pl

Wśród najbardziej poszukiwanych przez policję przestępców nie brakuje obywateli spoza granic Polski. Dużą część przestępczego półświatka stanowią obywatele Ukrainy. Policja opublikowała listy gończe za tymi osobami – mają na koncie między innymi zabójstwa, pobicia, także udział w bójkach ze skutkiem śmiertelnym, gwałty i rozboje.

Zobaczcie listę najgroźniejszych przestępców z Ukrainy poszukiwanych przez policję. Może kogoś rozpoznasz?

Ci obywatele Ukrainy są poszukiwani listami gończymi przez komendy policji w całym kraju. Spora ich część jest poszukiwana przez komisariaty w Małopolsce, na Śląsku i na Lubelszczyźnie. Są poszukiwani za zabójstwa, bójki z użyciem niebezpiecznych narzędzi, gwałty, pobicia i rozboje.

>>> ZOBACZ LISTY GOŃCZE, ZDJĘCIA I DANE <<<

Informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanych mężczyzn można zgłaszać w każdym komisariacie policji na terenie kraju lub pod numerem alarmowym 112. Można przekazywać je również również dzwoniąc na numer alarmowy oraz mailowo: poszukiwani@policja.gov.pl.

 

 

zrodlo:http://m.krakow.eska.pl/newsy/morderstwa-gwalty-pobicia-i-rozboje-oto-najgrozniejsi-ukraincy-poszukiwani-w-polsce-listy-goncze/772113?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: