DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koń by się uśmiał. Niemcy pouczają Polaków: „Nie powinniście tak traktować Żydów”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niemcy z redakcji Die Welt krytykują posunięcie polskich władz dotyczące odwołania izraelskiej delegacji w Polsce. Zarzucają polskiemu rządowi, że wykorzystuje całą sytuację do gry kampanijnej. Może to i racja, jednak czy Niemcom wypada mówić, jak Polacy mają traktować Żydów?

Koń by się uśmiał - Niemcy pouczają Polaków jak traktować Żydów. Foto: wikimedia/pixabay

 Foto: wikimedia/pixa

Niemieckie gazety Die Welt i Frankfurter Allgemeine Zeitung wyrzucają polskim rządzącym, że wykorzystują drażliwe kwestie stosunków polsko-żydowskich do prowadzenia kampanii wyborczej.

Obie gazety zacytowały stanowisko polskiego MSZ tłumaczące odwołanie wizyty żydowskich oficjeli tym, że „zmiana składu mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia”. Według Niemców PiS chce zbudować kapitał polityczny na aferze, przed wyborami do europarlamentu.

Niemcy mówią Polakom jak powinny wyglądać stosunki z Żydami

Philipp Fritz w „Die Welt” pisze: „Zadośćuczynienie za zrabowaną polskim Żydom podczas II wojny światowej własność należy do najbardziej drażliwych tematów w relacjach polsko-izraelskich”. Redaktor zdaje się nie zauważać, że każdy komentarz Niemca, dotyczący zadośćuczynienia za zbrodnie dokonane w czasie wojny (Dokonywane przecież przez Niemców!), są co najmniej niesmaczne.

Na argumentację Polaków, iż to Niemcy rabowali i mordowali Żydów odpowiada: „Ten punkt widzenia pomija pojedyncze przypadki zbrodni popełnianych przez nieżydowskich Polaków na żydowskich Polakach”

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/14/kon-by-sie-usmial-niemcy-pouczaja-polakow-nie-powinniscie-tak-traktowac-zydow/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Koń by się uśmiał. Niemcy pouczają Polaków: „Nie powinniście tak traktować Żydów”

  1. trzeba sluchac madrzejszych a niemcy najwyrazniej wiedza jak traktowac zydow, to proste wystarczy spojrzec gdzie sa niemcy a gdzie polacy…? niemcy rzadza w europie a polacy nawet nie rzadza na wlasnym podworku. kon by sie usmial ale z polakow nie z niemcow.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: