DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kaczyński o koalicji z Konfederacją. Lider prożydowskiego ugrupowania odrzuca propolską opcję

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nie ma o czym mówić – tak prezes PiS Jarosław Kaczyński odniósł się do pytania, czy jego partia może wejść w koalicję parlamentarną z Konfederacją. To jest formacja, łagodnie mówiąc, prorosyjska, a my jesteśmy formacją prozachodnią – podkreślił. Nie panie Jarosławie – wy jesteście formacją prożydowską a Konfederacja jest propolska. Reszta się zgadza.

Jarosław Kaczyński, judeopolonia. Foto: PAPJarosław Kaczyński, judeopolonia. Foto: PAP

Kaczyński został zapytany w piątek na antenie Polskiego Radia, czy PiS po wyborach parlamentarnych może wejść w koalicję z Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy.

„Nie ma o czym mówić” – oświadczył prezes PiS. Dopytywany, czy definitywnie wyklucza taką możliwość, odparł: „Tak, oczywiście”.

„To jest formacja – łagodnie mówiąc – prorosyjska, a my jesteśmy formacją prozachodnią. Pomijając już inne cechy tej formacji, to ta prorosyjskość jest ewidentna, można powiedzieć – transparentna” – podkreślił Kaczyński.

Pan Kaczyński wzorem redaktora Tomasza Sakiewicza, robi wszystko żeby ratować PiS i widzi wszędzie ruskich agentów. Sam mając pełnię władzy nie potrafi ich złapać, nawet nie potrafi udowodnić, że ktoś zabił mu brata. Liczy się dla niego tylko partia – wszystko w PiS, nic poza PiS, nic przeciwko PiS… Ale lider prożydowskiego ugrupowania nie powinien aż tak kłamać, bo to aż w oczy kole.

Jeżeli jak twierdzi pan Kaczyński, Konfederacja jest „prorosyjska”, co oczywiście nie ma potwierdzenia w faktach poza głupimi spekulacjami, to PiS jest jawnie i faktycznie opcją prożydowską. Dowodów jest aż nadto – od finansowania antypolskich publikacji, po dogadywania się za plecami Polaków ze stroną amerykańsko-żydowską ws. złodziejskich roszczeń majątkowych.

Nic dziwnego, że pan Kaczyński odrzuca Konfederację – interes żydowski reprezentowany przez PiS jest sprzeczny z polskim interesem reprezentowanym przez Konfederację.

ZOBACZ: Apogeum bezczelności! Myślą, że Polacy są idiotami. W Wiadomościach i TVP Info wychodzą z siebie, żeby uratować PiS

Paweł Miter@PMiter

Przekazy dla idiotów. Ataki na @KONFEDERACJA_ pisanie o agenturze rosyjskiej, to ja się zapytam was małe móżdżki, gdzie są wasze służby Wąsik&Kamiński, że nie łapią tej rosyjskiej agentury…? 🙂 Wasza retoryka jest mało spójna… Panika, bo Konfederacja idzie na dwucyfrowy wynik

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: