DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy M. Ziemiańska otrzyma zadośćuczynienie za przymusowy pobyt w psychiatryku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Panią Marię Ziemiańską umieszczono pod przymusem – z udziałem Policji – w szpitalu psychiatrycznym. Potem prawomocnym postanowieniem sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa Podgórza Tomasz Bac orzekł, że umieszczenie tam Pani M. Ziemiańskiej było bezzasadne. Pani M. Ziemiańska złożyła w lutym 2016 r. w Sądzie Okręgowym w Krakowie pozew o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Sprawę rozpoznaje, przez ponad 3 lata, sędzia Justyna Sieklicka-Pawlak. Przesłuchiwała tych samych świadków, co sędzia Tomasz Bac przed wydaniem korzystnego dla M. Ziemiańskiej orzeczenia. W dniu 28 maja 2019 r. sędzia Justyna Sieklicka-Pawlak ma wydać wyrok kończący sprawę. Przekonamy się, czy jest niezależna, niezawisła, bezstronna i sprawiedliwa.

zrodo:Po pierwszePolak (YT)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Czy M. Ziemiańska otrzyma zadośćuczynienie za przymusowy pobyt w psychiatryku

  1. Miało być każdy sędzia skorumpowany podlega KARZE jak każdy człowiek a do Baca co 10 tysięcy to za mało?????? co ty CHŁOPIE na prowincji mieszkasz że musisz łapówki brać???????? To się staraj pani profesor Gersdorf ci premie da a nie rób przekrętów….A pani M. Ziemiańska powinna takie odszkodowanie dostać żeby się Bac 1000 razy następnym razem zastanowił zanim zrobi oszustwo…..

  2. Nie odpuszczać T. Bacowi to przestępca …za przekręty i oszustwa podlega każe jak każdy człowiek. Mam pytanie do pani Gersdorf nie wstydzi się pani za takich jak Bac?????? To właśnie sędzia Tomasz Bac to ta niezwykła kasta? A do wszystkich z PO walczących o niezależność Sądów walczycie żeby tacy jak Bac mogli dalej okradać uczciwych Polaków?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: