NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

​400 Koni Pod Wodą. Fundacja Prosi O Wsparcie

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Zwierzęcy Folwark w Szczedrzykowicach (koło Legnicy) otacza opieką około 400 kopytnych i innych zwierząt. W wyniku ulew, jakie przeszły przez południową Polskę w mijającym tygodniu, zwierzęta są zagrożone – czytamy. Fundacja prosi o wsparcie.

​400 koni pod wodą. Fundacja prosi o wsparcie

„Pierwszy raz w naszej 13-letniej działalności ogłaszamy ALARM dla zwierząt Centaurusa!” – czytamy w apelu Fundacji.

Zwierzęcy folwark stracił gigantyczne zapasy siana i słomy, jakie zgromadzono dla zwierząt. Straciliśmy siano za prawie 100 tys. zł – podaje Fundacja.

Wszystko przez wodę opadową, jaka wdarła się na teren stajni. Zagrożone są także budynki, w których trzymane są zwierzęta, ponieważ woda wlewa się przez uszkodzony dach. Koszt naprawy to kolejne 300 tys. zł. „Woda leje się ścianami na strop przez dziurę w szczycie i liczne dziury w dachu, za moment może runąć strop” – piszą opiekunowie zwierząt.

„Błagamy o pilną pomoc” – apelują.

O wsparcie prosi także Komitet Pomocy dla Zwierząt w Tychach. Tam również, z powodu ostatnich ulew, pojawiły się podtopienia. Przystań Ocalenie prosi o datki na budowę studni chłonnej, która umożliwi zapobieganie takim sytuacjom.

Istniejący od 1998 roku Komitet Pomocy dla Zwierząt w Tychach zajmuje się zbiórką pieniędzy na wykup koni prosto z transportów, baz przeładunkowych, targów końskich i od ludzi, którzy chcą się ich pozbyć.

 

zrodlo:http://www.aktualnosci24.com/polska/400-koni-pod-woda-fundacja-prosi-o-wsparcie/439005-wiadomosci

One thought on “​400 Koni Pod Wodą. Fundacja Prosi O Wsparcie

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: