DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

​400 Koni Pod Wodą. Fundacja Prosi O Wsparcie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zwierzęcy Folwark w Szczedrzykowicach (koło Legnicy) otacza opieką około 400 kopytnych i innych zwierząt. W wyniku ulew, jakie przeszły przez południową Polskę w mijającym tygodniu, zwierzęta są zagrożone – czytamy. Fundacja prosi o wsparcie.

​400 koni pod wodą. Fundacja prosi o wsparcie

„Pierwszy raz w naszej 13-letniej działalności ogłaszamy ALARM dla zwierząt Centaurusa!” – czytamy w apelu Fundacji.

Zwierzęcy folwark stracił gigantyczne zapasy siana i słomy, jakie zgromadzono dla zwierząt. Straciliśmy siano za prawie 100 tys. zł – podaje Fundacja.

Wszystko przez wodę opadową, jaka wdarła się na teren stajni. Zagrożone są także budynki, w których trzymane są zwierzęta, ponieważ woda wlewa się przez uszkodzony dach. Koszt naprawy to kolejne 300 tys. zł. „Woda leje się ścianami na strop przez dziurę w szczycie i liczne dziury w dachu, za moment może runąć strop” – piszą opiekunowie zwierząt.

„Błagamy o pilną pomoc” – apelują.

O wsparcie prosi także Komitet Pomocy dla Zwierząt w Tychach. Tam również, z powodu ostatnich ulew, pojawiły się podtopienia. Przystań Ocalenie prosi o datki na budowę studni chłonnej, która umożliwi zapobieganie takim sytuacjom.

Istniejący od 1998 roku Komitet Pomocy dla Zwierząt w Tychach zajmuje się zbiórką pieniędzy na wykup koni prosto z transportów, baz przeładunkowych, targów końskich i od ludzi, którzy chcą się ich pozbyć.

 

zrodlo:http://www.aktualnosci24.com/polska/400-koni-pod-woda-fundacja-prosi-o-wsparcie/439005-wiadomosci

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “​400 Koni Pod Wodą. Fundacja Prosi O Wsparcie

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: