DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Skandaliczny atak na siedzibę TVP. Wandale zdemolowali elewację budynku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Policja szuka sprawców, którzy w nocy z wtorku na środę zniszczyli elewację budynku Telewizji Polskiej w Rzeszowie.  W napisie “Telewizja Polska” zamieszczonym na budynku przekreślono “Polska” i dopisano obok “PiS” i “Polin”.

Jak informuje lokalny portal rzeszow-news.pl, zawiadomienie o zdarzeniu złożył jeden z pracowników telewizji.  W rozmowie z portalem nadkomisarz Adam Szeląg, z  Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie powiedział, że sporządzona została dokumentacja fotograficzna, przesłuchiwani są  świadkowie i trwa zbieranie dowodów. Na razie nie wiadomo, kto stoi za atakiem.

O sprawie poinformował jeden z kandydatów Konfederacji, Damian Bańka, który napisał na Facebooku: – TVPiS w Rzeszowie przybrała prawdziwą nazwę.

Nie wiemy, czy kandydat na europosła faktycznie nie dostrzega w napisie nic złego, a w akcie wandalizmu widzi rękę sprawiedliwości, ale jego wypowiedź jest niefortunna.

Szczególnie w kontekście ostatnich kontrowersyjnych, antysemickich wypowiedzi jego kolegów z Konfederacji.  Kilka dni temu wiceprzewodniczący wchodzącej w skład Konfederacji partii Korwin, Sławomir Mentzen, również ubiegający się o mandat europosła, na jednym ze spotkań ogłosił tzw. piątkę jego ugrupowania.

– Po raz pierwszy ogłaszam światu “piątkę Konfederacji”. Nie chcemy: Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej – mówił na spotkaniu wyborczym Konrada Berkowicza w Krakowie, startujący z Pomorza polityk.

Zresztą sam Konrad Berkowicz, również kandydat Konfederacji (z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego), ostatnio także popisał się wątpliwym taktem i zasugerował przedstawicielce partii rządzącej wspieranie Izraela. Podczas debaty kandydatów do Parlamentu Europejskiego Berkowicz trzymał jarmułkę nad głową Anny Krupki z PiS.

Zachowanie działacza Konfederacji potępił ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski.

 

zrodlo:https://www.stefczyk.info/2019/05/23/atak-na-siedzibe-tvp-kto-stoi-za-antysemickim-napadem/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Skandaliczny atak na siedzibę TVP. Wandale zdemolowali elewację budynku

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: