NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PILNE ! KONFER.PRAS. W SEJMIE – W TYM TYGODNIU DELEGACJA ŻYDOWSKA NA CZELE Z JONYM DANIELSEM SPOTKAŁA SIĘ W TAJNYM OŚRODKU ABW Z POLSKIMI ZDRAJCAMI WYNEGOCJOWANO NAJPRAWDOPODOBNIEJ PRZYJĘCIE ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH I WYPŁATĘ 300 MILIARDÓW DOLARÓW

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

6 thoughts on “PILNE ! KONFER.PRAS. W SEJMIE – W TYM TYGODNIU DELEGACJA ŻYDOWSKA NA CZELE Z JONYM DANIELSEM SPOTKAŁA SIĘ W TAJNYM OŚRODKU ABW Z POLSKIMI ZDRAJCAMI WYNEGOCJOWANO NAJPRAWDOPODOBNIEJ PRZYJĘCIE ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH I WYPŁATĘ 300 MILIARDÓW DOLARÓW

 1. Huj ja nie biorę udziału w wyborach. Zaznaczam wszystkie odpowiedzi. I tak to już jest po ptokach. Polski nie będzie. Po listopadzie to już będzie po wszystkim.

  1. Nie idź na wybory bo PODPISZESZ LISTĘ OBECNOŚCI a te skurwesyny na to czekają
   potem będzie łatwiej przesuwać głosy

 2. Co ta biedna dzika świnia Winnicki pierdoli … mieli ci niby NARODOWCY 11 listopada 2018 roku całą tą bandę na widelcu i za sobą 120 tysięcy ”szabel” , miast działać i tej bandzie łby poukręcać jak cukrówkom łącznie z tym parchlatym chujem na kaczych łapkach … to zachciało im się ”maszerować” chuj wie gdzie i po co .

  A teraz beczą krokodylimi łzami udając wielce zatroskanych o losy Najjaśniejszej .

  A wypierdalać najsampierw do skryptów historycznych i zaznajomić się z dziejami Polski międzywojennej … w której mieszkało 3 . 000 . 000 jebanych beznapletkowców .
  Nie było Państwa w Europie gdzie była by podobna liczba … w Portugalii 1 . 800 parchów … w katolickiej Hiszpanii 4 . 500 parchów i tak dalej .

  Na jednego mieszkańca Węgrowa przypadało 3 SKURWYSYNÓW … w Sokołowie Podlaskim 3,5 SKURWYSYNA … o Kałuszynie nie wspominam bo zepsuł bym statystykę .

  W Warszawie w tym czasie 1 milionowym mieście na 9 Warszawiaków przypadał 1 BITY SKURWYSYN .

  Więc o czym ci wszyscy debile pierdolą … urwali się z choinki ?
  Było w 1990 roku nie nawiązywać ponownie stosunków dyplomatycznych z OBRZEZAŃCAMI … zerwanymi w 1968 roku … nie było by dzisiaj płaczu … a tak to mamy co mamy i NIC JUŻ NIE POMOŻE … KLAMKA ZAPADŁA .

  Pisałem już tu gdzieś … OBRZEZAŃCOM wcale nie chodzi o kasiejkę … ONI CHCĄ NAJNORMALNIEJ W ŚWIECIE PRZEJĄĆ PAŃSTWO .z całym ”inwentarzem” .
  I tu prawdę powiedzieli … chuj na kaczych łapkach … Bielan , Morawiecki … , że Polska nie zapłaci ani złotówki … bo tak będzie ………….. ALE ODDA PAŃSTWOWOŚĆ .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: