DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Odezwa do wszystkich nas, którzy czujemy się Polakami.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

To nie jest audycja wyborcza. To jest zachęta do wzięcia udziału w wyborach. Wysłuchajcie i udostępniajcie. Niech żyje Polska.

zrodlo:Zdalny Obserwator(YT)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

6 thoughts on “Odezwa do wszystkich nas, którzy czujemy się Polakami.

 1. @Hosef Eskimos
  Jak ty widzisz w nim ”mądrego” Polaka to niezbyt poważnie to o tobie świadczy .

  ① Takich bądż podobnych powielanych ”orędzi” do Narodu przez różnej maści ”uzdrowicieli” i zaklinaczy rzeczywistości jest dziesiątki , zabrakło by weekendu aby to odsłuchać … dziwi mnie tylko to , że tacy Pajace nie wyjdą konkretnie ze swoimi propozycjami do społeczeństwa czyli na ulicę szukając w nim poparcia dla swoich ”bagienno-oparowych” idei .

  ② ”Guru” nasz proponuje nową Konstytucję … przedstawił jakiś jej kospekt ? , przynajmniej jej mglisty zarys … przedstawił jakie będą nasze przywileje … co nam będzie dozwolone a co zakazane … no nie przedstawił .
  Ale za to ma być krótka , prosta i przejrzysta … czyli jaka ? … dopowiem , Nijaka … czyli Pajac nie wie co sam pierdoli przed kamerką .

  ③Następnie nasz ”Guru” proponuje aby w nowej Konstytucji dokonać zapisu aby wszelkie dobra kopalne … stały się własnością Narodu …
  Sam taki wpis nie czyni jeszcze skutków prawnych … można go tylko czytać i czytać .
  Heca zaczyna się dopiero kiedy takie kopalne złoże zacznie się eksploatować … problem pierwszy … jak tu podzielić zysk ze sprzedaży urobku ?
  Zawsze może się znaleźć także kilku ”śmiałków” bądż Fundacji które zastopują wydobycie jako ”współwłaściciele” dobra bo będą widzieć w takim działaniu swój zysk bądż nieznany nam bliżej cel .
  Już wzrokiem wyobraźni widzę ten nie do ogarnięcia ”cyrk” który byłby na jednym i drugim Śląsku i w Zagłębiu Miedziowym .
  Widzimy więc , że Pajac pierdoli trzy po trzy nie zdając sobie nawet sprawy z tego czy jego pierdolenie ma rację bytu czy też nie .

  Dobrem Narodu wpisanym do Konstytucji nie może być nawet woda … gdyż chujoza sąsiad może w każdej chwili – po złości – nachodzić moją studnię i czerpać z niej wodę .
  I nie będą tu miały zastosowania art. Kodeksu Cywilnego czy Karnego o własności prywatnej bądż najściu na nią … gdyż zapisy Konstytucyjne stoją wyżej niż zapisy Kodeksowe bądż inne Ustawy .

  ④Jeżeli już , to w Konstytucji powinien być zapis , że wszystko to co znajduje się pod ziemią na mojej działce jest moją własnością i gówno komu do tego .
  Jeśli chodzi o wodę to powinien być także zapis , że wszelkiego rodzaje naturalne i sztuczne zbiorniki wodne i rzeki nie podlegają żadnej sprzedaży oraz , że dzierżawienie powyższych nie może przynosić zysków z nich za wyjątkiem flory i fauny żyjących w tychże wodach .

  1. Mała prowokacja i się rozpisałeś. Dziękuję że rozwinąłeś temat. Nawet poprawiłeś wypowiedź Zdalnego. Jak podzielić zysk z wydobycia? Zadałem takie pytanie kilka lat temu Korwinowi w Mikołowie. Odpowiedział że górnictwo powinno być opodatkowane tylko jednym podatkiem, około 8% od wydobycia czystego surowca. Po co opodatkowywać wydobycie kamieni, albo narzędzia i maszyny potrzebne do eksploatacji lub wyrobiska. To jest złodziejstwo. Powinien być jeden podatek, niski, żeby nie obciążać finansowo kopalni i żeby kopalnia miała na inwestycje i wprowadzanie nowych technologii. Zysk do skarbu państwa z 8% wydobycia i tak będzie większy niż z 27 podatków złodziejskich jakie teraz istnieją, bo te podatki celowo zajechały i zajeżdżają nasze kopalnie. Pod słowem kopalnia mówię tu także o zakładach wydobywających wodę – żeby było jasne. Z tych ok. 8% podatku powiedzmy 0,5 % byłby dzielony na ilość Polaków i każdy powiedzmy raz w roku dostałby zysk. Nie mam teraz za bardzo czasu na dalsze pisanie, a za pajaca się na razie nie wkurwiłem. Pozdrowienia.

 2. Ja widzę i słyszę mądrego Polaka, a ty słyszysz „następnego nawiedzonego ‚guru'”. Żadnych konkretów. Co w/g ciebie Zdalny Obserwator powiedział źle. Siedzisz tu i bruździsz. Idź tam skąd przyszedłeś, agenciku.

 3. Następny nawiedzony ”guru” mający plan na uzdrowienie Najjaśniejszej … szkoda czasu i atłasu … jego i mojego .
  Złożyć się na bilet i wysłać do jednostki macierzystej … Oddział Zamknięty bądż Specjalny
  … ewentualnie uspać .

  Ministerstwo Spraw Pozostałych … ja bym jeszcze dodał … i Zbędnych … będzie wtedy cacy … muzyka i lody .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: