DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Komornik z Żagania zatrzymany w swoim domu. Ukradł 2,8 mln zł (ZDJĘCIA I FILM Z ZATRZYMANIA)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Śledztwo w sprawie komornika ruszyło po zawiadomieniu od Rady Izby Komorniczej w Poznaniu. Podczas kontroli wykryli brak na koncie kancelarii komorniczej ponad 2,8 mln zł. Zielonogórski sąd we wtorek, 21 maja, aresztował tymczasowo byłego już komornika.

Byłego już komornika z Żagania zatrzymali policjanci. – W poniedziałek, 20 maja, mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu – mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji. We wtorek, 21 maja, Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, na wniosek prokuratora, aresztował byłego komornika tymczasowo na trzy miesiące.

W kasie kancelarii komorniczej zabrakło aż 2,8 mln zł. Braki na koncie kancelarii zostały wykryte po kontroli przewodniczącego rady poznańskiej izby komorniczej. Szybko ustalono, że pieniądze ukradł komornik. Pieniądze kradł między innymi od alimenciarzy. O sprawie została powiadomiona zielonogórska prokuratura rejonowa, która natychmiast zajęła się śledztwem.

Ustalono, że komornik prowadził wiele postępowań egzekucyjnych. Pieniądze, które zajmował ,wpłacał wierzycielom nieterminowo oraz ze znacznymi opóźnieniami lub ich nie wpłacał. Pieniądze przetrzymywał na swoim prywatnym koncie. Zabierał również odsetki, które od dłużników powinni dostać wierzyciele. W sumie ukradł aż 2,8 mln zł. Poszkodowanych przez nieuczciwego komornika jest 527 osób. Mężczyzna nie jest już komornikiem. Został wyrzucony z pracy zaraz po wykryciu jego oszustw.

 

zrodlo:https://poscigi.pl/komornik-z-zagania-zatrzymany-w-swoim-domu-ukradl-28-mln-zl-zdjecia-i-film-z-zatrzymania/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: