DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Będzie gorąco! „Codzienna” ujawnia szokujące fakty nt. pedofilów w PO. Co na to Sekielscy?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Codzienna” dotarła do informacji o czterech politykach PO: trzech skazanych, a jedną oskarżoną za pedofilię. To o jeden skazany więcej niż w przypadku duchownych Kościoła katolickiego. Czy bracia Sekielscy nakręcą następny film? – pisze Adrian Stankowski.

gpc_24_05_2019_670

Od czasu emisji głośnego filmu braci Sekielskich Grzegorz Schetyna wraz z całą Platformą Obywatelską oraz politykami Nowoczesnej domagają się powołania państwowej komisji mającej się zająć problemem pedofilii w Kościele katolickim. Bez jakiejkolwiek reakcji pozostają argumenty, że przypadki zbrodniczego wykorzystywania dzieci dotyczą wszystkich grup zawodowych i społecznych i jeżeli (słusznie) przyjąć większy ciężar winy moralnej w przypadku zbrodni dokonanej przez duchownego, to ograniczanie debaty i reakcji państwa do niesłychanie bolesnych przypadków dotyczących Kościoła w niczym nie pomoże ofiarom zboczeńców o innych profesjach. „Gazeta Polska Codziennie” postanowiła się przyjrzeć stwierdzonym prawomocnymi wyrokami sądowymi przypadkom seksualnego wykorzystywania dzieci przez polityków Platformy Obywatelskiej. Rezultat okazał się szokujący.

Sakiewicz UJAWNIA: w Platformie Obywatelskiej znaleźliśmy trzy osoby skazane za pedofilię, a jedną oskarżoną.

Fot. Telewizja Republika
W Platformie Obywatelskiej znaleźliśmy trzy osoby skazane za pedofilię, a jedną oskarżoną. Czy to oznacza że kościół jest inną organizacją niż PO? Może my powinniśmy zażądać komisji śledczej ws. pedofilii w PO? – pytał Tomasz Sakiewicz (red. nacz. „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”), który był gościem red. Jacka Sobali w programie „Mówi się…” w Telewizji Republika.

– Zadaję jutro pytanie: a czy PO nie chce zalegalizować pewnych form pedofilii? Były pomysły (na serio) zmniejszania wieku inicjacji seksualnej – podkreślał Sakiewicz. –  Platformie Obywatelskiej znaleźliśmy cztery osoby skazane za pedofilię. Czy to oznacza że kościół jest inną organizacją niż PO? Może my powinniśmy zażądać komisji śledczej ws. pedofilii w PO? – pytał. – Mówimy o zbrodni pedofilii – podkreślał.

– Prawo i Sprawiedliwość to była jedyna partia, która chciała karać pedofilów. (…) Ci czterej politycy już nie są aktywnymi działaczami PO. Byli znani w swoich społecznościach – mówił Sakiewicz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jutro naprawdę będzie gorąco! „Codzienna” ujawnia szokujące fakty nt. pedofilów w PO. Co na to Sekielscy?

Jaką taktykę ma KE? – Oni nie walczą o przesunięcie głosów. Oni chcą zniechęcić ludzi: żeby patriotyczna część została w domach. (…) Wczoraj Braun wygłosił oświadczenie, że Polska powinna być drugą Białorusią. Wielu młodych ludzi, którzy nie znają dobrze historii, nie kojarzą postaci Mieczysława Moczara i operacji napuszczania różnych narodowości na siebie.

– Oni infekują młodych ludzi. Korwin-Mikke jest absolutnym cynikiem. Znalazł sobie niszę po prawej stronie – mówił Sakiewicz.

 

 

 

zrodlo:http://m.telewizjarepublika.pl/jutro-naprawde-bedzie-goraco-codzienna-ujawnia-szokujace-fakty-nt-pedofilow-w-po-co-na-to-sekielscy,80379.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Będzie gorąco! „Codzienna” ujawnia szokujące fakty nt. pedofilów w PO. Co na to Sekielscy?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: