NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JUŻ CZAS BIĆ KURWY I ZŁODZIEI !!19 czerwca 2019
-48986 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

24.05.19 – NA ŻYWO 20.30 !! zdrada zdrada zdrada -tego się już nie da ukryć i zakłamać POLSKA JEST WŁASNOŚCIĄ IZRAELSKĄ – ZA DARMO BEZ 1 WYSTRZAŁU – HAŃBA POLAKOM KTÓRZY NAWET NIE KIWNĘLI PALCEM W TEJ SPRAWIE

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Zdrajcy. Polacy u boku Lenina-1544531166

Niezwykle odważna polska historyk, dr Lucyna Kulińska, kandydująca do PE z małopolskiej listy Konfederacji uczula przed szeregiem zagrożeń, z którymi w najbliższym czasie będzie musiała zmierzyć się nasza ojczyzna. Zdaniem pani doktor Unią Europejską rządzą w tej chwili Niemcy i Francja, które mimo historycznej pozycji Polski w Europie były w stanie wymuszać na polskich rządach wrogie nam akty. Dlatego niezwykle ważne jest, aby nasi rodzimi liderzy dążyli do budowania europejskiego sojuszu, który przeciwstawi się hegemonii tzw. Zachodu. Wspólnie z innymi krajami słowiańskimi oraz naszymi najbliższymi przyjaciółmi Węgrami bylibyśmy w stanie zawalczyć o odwrócenie zapędów brukselskiej nomenklatury, dążącej do budowy superpaństwa na Starym Kontynencie. W przeciwnym razie zostaniemy spacyfikowani nie tylko pod względem ideowym i kulturowym, ale też gospodarczym (dalsza deindustrializacja kraju oraz zrównanie wydatków budżetowych z bogatymi krajami Europy Zachodniej) i militarnym (utworzenie europejskiej armii).

Niemiecki dyktat w Europie nie jest jednak jedynym zagrożeniem dla Polski. Mamy wrogów wewnętrznych, którzy nie raz już próbowali Polskę podzielić i ograbić. W tej chwili najwięcej mówi się o „przedsiębiorstwie holocaust” usiłującym wyłudzić z naszej ojczyzny tzw. „mienie bez-spadkowe”. Może się jednak okazać, że wcześniej będziemy musieli zmierzyć się z problemem gwałtownie rosnącej liczby imigrantów z Ukrainy, którzy nie tylko pałają większą sympatią do Niemiec niż do Polski, ale też przeszli u siebie w kraju „obróbkę nacjonalistyczną”. Nie jest to jednak celowa inwazja obcego państwa, lecz efekt kompletnego wyniszczenia naszego wschodniego sąsiada, który stał się kolonią dla korporacji wykorzystujących niemal niewolniczą siłę roboczą młodych Ukraińców. Trudno więc się dziwić, że uciekają do nas ze swojego kraju zwłaszcza, że ich polscy rówieśnicy również zostali wysłani za chlebem na zachód.

Choć Polska wciąż pozostaje krajem w strefie zgniotu, dzisiejszy świat jest nieco inny niż kilka dekad temu, gdy wszystko zaliczano do systemu bipolarnego oraz tzw. „krajów trzeciego świata”. Nasze czasy upływają pod znakiem globalizmu, który przede wszystkim służy interesom międzynarodowych korporacji. Multikulturalizm i homogenizacja społeczeństw nie są więc zjawiskiem przypadkowym. Polacy natomiast wciąż cenią swe państwo narodowe za co pisany jest nam straszny los, ale zdaniem dr Kulińskiej nie możemy się ulęknąć, bo ceną jest utrata naszej ojczyzny. Co to znaczy najlepiej wiedzą ci, którzy musieli stąd wyjechać, którzy zostali zmuszeni do życia pośród obcych. A przecież tu jest nasza ziemia. Ziemia niezwykle bogata w zasoby naturalne, którymi zainteresowane są właśnie światowe koncerny widzące jedynie zyski przyniesione choćby naszym kosztem. Tym zapędom trzeba się przeciwstawić, gdyż to my – naród polski – powinniśmy być głównym beneficjentem dóbr w naszej ziemi.

3 thoughts on “24.05.19 – NA ŻYWO 20.30 !! zdrada zdrada zdrada -tego się już nie da ukryć i zakłamać POLSKA JEST WŁASNOŚCIĄ IZRAELSKĄ – ZA DARMO BEZ 1 WYSTRZAŁU – HAŃBA POLAKOM KTÓRZY NAWET NIE KIWNĘLI PALCEM W TEJ SPRAWIE

 1. No dobra … taki mały eksperymencik myślowy …
  Zagłosujemy na tą szemraną Konfederację … i co dalej ?
  Z przynależnych nam 51 mandatów … Konfederacja może zdobyć 4-6 , jeżeli zajmie 3 miejsce , mając poparcie społeczne wyrażone skalą 6-7 % . Jest to realne .
  I co dalej ?
  Wprowadzą do PE te ”wygrane” 6 osób … typuję , że będzie to człowiek który kładzie się z muszką spać … Winnicki , Bosak , Jakubiak , Godek i Liroy … reszta spierdala na szczaw i mirabelki … tej SZÓSTCE balast już jest nie potrzebny .

  W tym momencie , tej SZÓSTCE która jest twarzą Konfederacji sprawy Polskie już nie będą interesić … Oni będą już wpierdalać lepsze wisienki z tortu .

  W takim bądż razie co z wyborami jesiennymi do naszego Parlamentu … 100 razy ważniejszymi niż do Brukselskiego burdelu ?
  Czy dzika świnia Winnicki i reszta szemraństwa wspomina cośik na ten temat … absolutnie nic … nic … cisza jak w rodzinnym grobowcu .
  Kto stanie do jesiennej walki o mandaty jeżeli ”twarzowce” Konfederacji pospierdalali do Brukseli na cieplutkie synekury ? No , kto ? … Pan Nikt ? (nie mylić z Tomaszem G.)

  Jest to czysta robótka w białych rękawiczkach , jebanych nygusów i nierobów z pod sztandaru ”Konfederacja” … która nas omamiła pseudo patriotyczną gadką i za pośrednictwem Naszych oddanych głosów ma zamiar następne 4 latka przesiedzieć w ”ciepłym” kurwidołku … dokładnie chcą odpierdolić taki sam ”numer” jak OBRZEZAŃCE z Nami tylko , że w mniejszej skali .
  Pomysł przedni , w cale się nie dziwię … gdyż można z całą stanowczością stwierdzić , że oprócz ”biednej” dzikiej świni Winnickiego (być może się mylę) żadne z tej zgrai nygusów i nierobów w jesiennych wyborach do Parlamentu mandatu by nie uzyskało .
  I o to toczy się dzisiaj cały bój Konfederacji .

  Mając za przykład EP Sośniarza możemy sobie przewidzieć jak powyższa SZÓSTKA będzie skutecznie ”walczyć” o sprawy Polskie … w całym tym Euroburdelu ki chuj będzie chciał słuchać co tam się dzieje w jakimś ”Piżdzielinie Mniejszym” zwanym Polską .

  Więc proszę mi nie pierdolić abym w nadchodzących , niedzielnych wyborach zagłosował na tych następnych , jebanych oszustów , nygusów i nierobów .

  Aby to wszystko odwrócić i dojść do normalności należy tylko i wyłącznie wykorzystać wariant siłowy … do czego zniewieściała biedna dzika świnia Winnicki i reszta bandy nie jest ZDOLNA … gdyż została dawno wykastrowana .

 2. jeżeli, by chodziło o wynegocjowanie, reparacji od Niemiec z użyciem „spłaty” żydów, to spotkanie się odbyło. Jeżeli, przypomnieć sobie jak kłamią, to spotkanie się odbyło. jeżeli przypomnieć sobie, ile informacji zataja się przed opinią publiczną, to spotkanie odbyło się.

 3. jako narod dalismy sie wdeptac w ziemie, najbardziej bolesnie odczuja ci co nigdy sie na to nie godzili i byli tego swiadomi, bo utracilismy juz wszystko i nikt nam nie zwroci kopaln stoczni przemyslu a juz napewno nikt nie da broni do reki a zeby to wszystko odzyskac to nie tylko potrzebujemy cudu ale i czasu, conajmniej kilku jesli nie kilkunastu pokolen, ktos powiedzial obys zyl w ciekawych czasach, ale dla mnie te czasy nie sa ciekawe, to sa czasy hanby i upokorzenia, dla mnie jako Polaka, ale co tu plakac i sie uzalac, trzeba z tym zyc.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: