DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Żydowski rytuał ssania niemowlęcych penisów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Właśnie dowiedzieliśmy się, że 14 dzieci zarażono opryszczką w ramach   metzitzah b’peh, kontrowersyjnego obrzezania dokonanego przez wielu ultraortodoksyjnych rabinów.  Podczas rytuału obrzezania rabin wysysa krew z penisa po odcięciu napletka. Ten makabryczny i zarazem pedofilski rytuał naraża dzieci na opryszczk

 

23 kwietnia na stronie Forward pojawił się artykuł podkreślający milczenie miasta.

Radca prawny działu zdrowia napisał, że zgodnie z prawem o wolności informacji miasto nie musi ujawniać, czy zgromadziło lub nie zebrało pewnych informacji.

Najdziwniejszą wątkiem tej  zdumiewającej historii jest brak zaangażowania ze strony Departamentu Zdrowia w Nowym Jorku i Urzędu Ochrony Dzieci.

Miasto odmawia stwierdzenia, czy istnieją formy pisemnych zgód rodziców na takie archaiczne praktyki.

Rozporządzenie, które weszło w życie na początku 2013 r., Zmusza rodziców do podpisania ostrzeżenia departamentu służby zdrowia, że ​​ssanie penisa przez rabinów może powodować opryszczkę niemowlętom.

Podczas rytuału mohel nakłada usta na penisa niemowlęcia, aby wyssać krew z rany obrzezki.

Departament zdrowia mówi, że 14 niemowląt zostało zarażonych w wyniku MBP od 2000 roku. Dwoje z tych dzieci zmarło, a co najmniej dwóch innych doznało uszkodzenia mózgu.

MBP jest praktykowane głównie przez ultra-ortodoksyjne odłamy judaizmu i jest najbardziej rozpowszechnione w ultraortodoksyjnych dzielnicach Nowego Jorku.

W lutym 2014 r. złożono wniosek w świetle ustawy o swobodzie informacji Nowego Jorku, zadając pytanie, czy miasto kiedykolwiek poprosiło Żydów o dostarczenie kopii podpisanego formularza zgody, a jeśli tak, z ilu mohelów odpowiedziało.

Forward poprosił również o kopie formularzy zgody z nazwiskami zgody rodziców.

Miasto odrzuciło wniosek w marcu, odmawiając odpowiedzi na pytanie, czy wydział zdrowia kiedykolwiek zbierał takie formularze.

Mimo że miasto było obowiązane  zgodnie z ustawą o swobodzie informacji, aby odpowiedzieć w ciągu 10 dni roboczych, to żadna odpowiedź nie wpłynęła.

 

zrodlo:https://spoleczenstwo.plportal.pl/artykuly/ujawniamy-przeglad-prasy-swiat-religijnie-judaizm/zydowski-rytual-ssania-niemowlecych?

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “Żydowski rytuał ssania niemowlęcych penisów

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: