DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Żydowski kolaborant nazistów stał się… Polakiem w Wikipedii. Nie da się poprawić, bo „ktoś czuwa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pod koniec sierpnia 1944 roku trafił do niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz, gdzie według wielu relacji, został rozpoznany przez innych Żydów i po prostu przez nich zatłuczony – Chaim Rumkowski – nagle stał się… Polakiem, za sprawą Wikipedii.

Znalezione obrazy dla zapytania chaim rumkowski zdjecie

Brytyjska wersja najpopularniejszej encyklopedii świata pisze historię od nowa za sprawą „dziwnych moderatorów”

„Chaim Rumkowski po 14 latach hasła na Wiki, z polskiego Żyda, 1 maja 2019, stał się Polakiem[!] A zamiany dokonał, i hasła pilnuje, jeden z pierwszych adminów Wiki (na stanowisku już od 2004)” – pisze na Twitterze użytkownik „Wikipedysta”.

„Próba przywrócenia informacji ze Rumkowski nie był narodowości polskiej a żydowskiej zostało przez tego admina uznane za „wandalizm”, i jest ochroną przed wandalizmem” – dodaje.

Znalezione obrazy dla zapytania chaim rumkowski zdjecie

Problem w tym, że to 100% kłamstwo. Chaim Rumkowski urodził się w rodzinie żydowskiej, był przemysłowcem, działaczem syjonistycznym a później Przełożonym (Prezesem) Starszeństwa Żydów w Łodzi (od kwietnia 1940 r. – Litzmannstadt), aż do likwidacji getta w końcu sierpnia 1944 roku. Jego działalność w tym okresie jest potępiana niemal przez wszystkich. Zarzuca się mu wprost kolaborację z nazistowskimi Niemcami. Zamienił getto w jak sam mówił: „miasto pracy”, z którego korzystali Niemcy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: