DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WIADOMOŚCI Żyd plujący na ambasadora RP wiedział kogo atakuje! Potwierdza to nagranie z monitoringu ambasady

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski został zaatakowany we wtorek (14.05.2019) przed budynkiem ambasady. Agresorem, który opluł ambasadora, okazał się znany żydowski architekt, 65-letni Arik Lederman. W sądzie mężczyzna oświadczył, że nie wiedział kogo atakuje, a agresywne zachowanie tłumaczy tym, że został obraźliwie potraktowany przez pracownika ambasady, gdy przyszedł zapytać o sprawę tzw. restytucji mienia żydowskiego.

Znalezione obrazy dla zapytania opluty ambasador zdjecia

– Zapis z kamer monitoringu ambasady jednoznacznie obala twierdzenia napastnika ws. rzekomego „złego potraktowania” przez strażnika. Ponadto napastnik świadomie podążał za samochodem ambasadora. Jesteśmy gotowi udostępnić wszystkie materiały odpowiednim instytucjom – poinformowała dziś na Twitterze ambasada RP w Izraelu.

שגרירות פולין

@PLinIsrael

Zapis z kamer monitoringu ambasady jednoznacznie obala twierdzenia napastnika ws. rzekomego „złego potraktowania” przez strażnika. Ponadto napastnik świadomie podążał za samochodem ambasadora. Jesteśmy gotowi udostępnić wszystkie materiały odpowiednim instytycjom.

Ludzie o tym mówią: 258

Wygląda więc na to, że Lederman wiedział kogo atakuje, a pretekst okazał się konfabulacją. Zdjęcie napastnika opublikował na Twitterze red. Marcin Makowski.

Marcin Makowski

@makowski_m

Tak wygląda Arik Laderman, człowiek który opluł i znieważył ambasadora @mmagierowski. Zdjęcie sprzed ataku opublikowała telewizja @newsisrael13.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: