DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szczecin: Zablokowano wjazd do Polski 17 ton odpadów z Niemiec!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W szczecińskim porcie, funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego, zatrzymali kontener, w którym znajdowało się ponad 17 ton odpadów. Stanowiły je nieposegregowane części starych samochodów.

fot: pixabay.com

Znaleziono wśród nich: stare opony, elementy tapicerki, zderzaki, fotele samochodowe, tablice rozdzielcze. Na podstawie analizy dokumentów stwierdzono, że miejscem nadania przesyłki są Niemcy a miała ona dotrzeć do Gruzji.

Wykazano również, że wśród dołączonych do kontenera dokumentów brak jest takich, które wymagane są przy przesyłce odpadów. W związku z tym, zwrócono się do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie z wnioskiem o ocenę zawartości kontenera pod kątem spełnienia definicji odpadu. Inspektorat uznał, że oceniany ładunek kwalifikuje się do odpadów a ponieważ, według przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie kontroli transgranicznego przemieszczania odpadów, odpady z gumy i siedzenia samochodowe są zakwalifikowane do nielegalnego transgranicznego przemieszczania odpadów, kontener z Niemiec zatrzymano. Do Głównego Inspektora Ochrony Środowiska w Warszawie skierowano informację o nielegalnym, międzynarodowym przemieszczaniu odpadów. Efektem tego zostanie rozpoczęte stosowne postępowanie w tej sprawie.

 

zrodlo:https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/19904-szczecin-zablokowano-wjazd-do-polski-17-ton-odpadow-z-niemiec?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: