DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

BRYTYJSCY „FACHOWCY” Z OXFORDU – OCENIAJĄ ŻETELNOŚĆ POLSKICH MEDIÓW – SPRAWDŹ KODO PIĘTNUJĄ JAKO ŚMIECIOWE MEDIA A KOGO PROMUJĄ I POLECAJĄ POLAKOM !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KURWA ZNOWU SIĘ ZACZYNA POLAKOM MÓWIĄ CO MAJĄ CZYTAĆ KOGO SŁUCHAĆ A KOGO IGNOROWAĆ I OLEWAĆ ………. I MAMY WIERZYĆ BO TO PRZECIEŻ NAM BRYTYJSCY FACHOWCY MÓWIĄ WIEC MORDA W KUBEŁ I STOSUJ SIĘ POLAKU STOSUJ !

JEŚLI CHCESZ BYĆ Z NAMI DŻENTELMENAMI !! EUROPEJCZYKAMI !!

oj jak oni wiedzą jak grać skutecznie na odwiecznej tęsknocie polskiego buractwa i cebulactwa które całe życie marzy żeby ich uznano za europejczyków i nigdy nie mylono z jakimiś polakami ……. którymi się przecież SAMI BRZYDZĄ PRAWIE OD URODZENIA …

=================

Przed wyborami do Parlamentu Europejskiego naukowcy z Uniwersytetu Oksfordzkiego pochylili się nad zagadnieniem rozprzestrzeniania się w internecie dezinformacji oraz tzw. „junk news” („śmieciowe” informacje) – to wiadomości silnie nacechowane emocjami, ideologią, niezgodne ze stanem faktycznym. W analizie „Junk News During the EU Parliamentary Elections” poddano wpisy internautów z Twittera w językach angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, szwedzkim, włoskim i polskim. Dotyczyły one zbliżających się eurowyborów. Naukowcy sprawdzili, jaki odsetek treści można za dezinformację lub „junk news”. Badanie obejmowało okres od 5 do 20 kwietnia (Twitter) oraz od 5 kwietnia do 5 maja (Facebook). Przeanalizowano 584 062 tweety od 187 743 unikalnych użytkowników serwisu, z czego 137 658 to wpisy z linkiem. Odsyłały one do 5774 serwisów internetowych. Z Polski pod uwagę wzięto 56 575 tweetów. Polska niechlubnym wyjątkiem w Europie Ze wszystkich przebadanych wpisów z Twittera tylko 4 proc. kierowało do stron ze „śmieciowymi” informacjami. Na tym tle wyróżniono Polskę, gdzie odsetek wpisów odsyłających do fałszywych lub znacznie

zmanipulowanych artykułów wyniósł aż 21 proc. W naszym kraju na jeden news „śmieciowy” przypadło tylko 0,6 newsa rzetelnego. W Hiszpanii ta proporcja to 1:28, we Francji 1:13, w Niemczech 1:10. W badaniu opisano także, jak reagowali na fałszywe informacje przedstawiciele poszczególnych krajów – czyli jak często udostępniali je na Facebooku, dawali „lajki” i reakcje czy komentarze.

W pięciu językach (angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i szwedzkim) „materiały ze stron z dezinformacją miały średnio 1,2-4 razy więcej komentarzy, lajków i udostępnień niż artykuły wydawców” – czytamy w raporcie. Polacy natomiast częściej reagowali w sieci na artykuły od wydawców tradycyjnych mediów. Serwisy z „junk news” i rzetelne źródła Autorzy analizy ułożyli listę stron najczęściej kolportujących dezinformację i „junk news” w poszczególnych krajach. W Polsce na listę tę trafiły: Publiszer.pl, Centrummedialne.pl, Kontrowersje.net, wPolityce.pl oraz Pikio.pl. Natomiast najbardziej sprawdzone źródła informacji, zdobywające u internautów popularność to: wGospodarce.pl, Wyborcza.pl, Kresy.pl, Bankier.pl oraz Tvn24.pl. „Śmieciowe” wiadomości dotyczyły najczęściej religii islamskiej i muzułmanów, imigrantów, terroryzmu, rzadziej pożaru katedry Notre Dame (w materiałach padały sugestie, że to islamscy terroryści dokonali podpalenia kościoła). Niewielka część artykułów dotyczyła wyborów do Parlamentu Europejskiego. W fake newsach o tematyce politycznej, przeważały te nacechowane eurosceptyzmem, nacjonalizmem i islamofobią. We wnioskach z raportu autorzy wskazali, że dezinformacja i niskiej jakości, nacechowane emocjonalnie teksty, mogą mieć znaczący wpływ na debatę publiczną, a w konsekwencji sytuację polityczno-społeczną kraju. Przed nadchodzącymi wyborami do Parlamentu Europejskiego wysokiej jakości treści dostarczali w internecie nie tylko tradycyjni wydawcy, ale i pojedynczy użytkownicy czy organizacje w ramach społeczeństwa obywatelskiego. Karnowski: to kuriozum i fake news W czwartek do wyników badania naukowców z Oksfordu odniósł się Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii (wydającej m.in. wPolityce.pl i wGospodarce.pl) ds. redakcyjnych. Na Twitterze skomentował wpis dziennikarza Onetu Janusza Schwertner na ten temat. – To jest właśnie fake news. Autorzy tego kuriozalnego „badania” sami zastrzegają, że nie można go przypisywać Uniwersytetowi Oksfordzkiemu, że to tylko ich subiektywna ocena – stwierdził Karnowski. – Ale pan Schwertner chyba po angielsku nie umie czytać. W sumie typowy atak psychologiczny – dodał. – I za najbardziej wiarygodne media uznali TVN i GW! Ubaw po pachy! Ciekawe, od kogo dostali grant na te badania… – skomentowała Aleksandra Jakubowska, publicystka współpracująca m.in. z „Sieciami” i Telewizją wPolsce.pl.

https://twitter.com/michalkarnowski/status/1131501023951036419?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1131501023951036419&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.wirtualnemedia.pl%2Fartykul%2Fbadacze-z-oksfordu-umiescili-pikio-i-wpolityce-na-liscie-serwisow-ze-smieciowymi-newsami%3Ffbclid%3DIwAR2HFiSRoQyud-8FtLE2rOxyGHSc1rIAD38Le6qDLdcPj323mjwHOhnPwU8

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

5 thoughts on “BRYTYJSCY „FACHOWCY” Z OXFORDU – OCENIAJĄ ŻETELNOŚĆ POLSKICH MEDIÓW – SPRAWDŹ KODO PIĘTNUJĄ JAKO ŚMIECIOWE MEDIA A KOGO PROMUJĄ I POLECAJĄ POLAKOM !

 1. NO TAK KURWA ZARAZ MULTI-KULTI PO WYBORACH BO NIE MA PRACOWNIKÓW

  „Z okazji iftar Jacek Czaputowicz wygłosił przemówienie, w którym przypomniał o wielowiekowych tradycjach tolerancji religijnej w Polsce oraz koegzystencji różnych kultur w naszym kraju. Mówił o znaczeniu tradycji muzułmańskiej w historii Polski i jej wpływie na polską kulturę na przestrzeni dziejów.”

  „Przypomnijmy, że w 2017 roku Departament Stanu USA odszedł od niemal dwudziestoletniej tradycji i nie zorganizował przyjęcia z okazji zakończenia ramadanu.”

  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/jacek-czaputowicz-zjadl-kolacje-z-okazji-ramadanu/

  1. Władze pierdolą od rzeczy a zbiorników retencyjnych to kurwa nie mial kto zrobić
   Ubezpieczalnie nie są skłonne wypłącać jakieś odszkodowania ALE PŁACIĆ TO KURWA TRZEBA

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: