DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

40-letni Polak ukradł, a następnie zgwałcił owcę – podają szwedzkie media

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Szwedzkie media donoszą o obrzydliwej zbrodni dokonanej przez imigranta z Polski. W Helsinborgu 40-letni mężczyzna miał najpierw ukraść, a następnie zgwałcić… owcę.

40-letni Polak ukradł, a następnie zgwałcił owcę - podają szwedzkie media

O rzeczonej sprawie czytamy na łamach szwedzkiego portalu Helsingborg24.se. Do tych wydarzeń miało dojść w czerwcu 2017, na jednej z farm w Helsinborgu, portowym mieście w regionie Skania, położonym około 65 km od Malmö. 40-letni mężczyzna z Polski miał najpierw ukraść, a później seksualnie wykorzystać owcę.

Jak wynika z relacji lokalnych mediów Polak miał został przyłapany przez spacerującą w pobliżu kobietę. Mężczyzna miał leżeć w polu razem z owcą. Jego spodnie miały być rozpięta, a majtki – zdjęte. W tej żenującej sytuacji sprawca miał krzyczeć „nie patrz, nie patrz”. Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja, dokonano aresztowania. Jak wynika z relacji podczas czynności podjętych przez policjantów mężczyzna miał być bardzo „oporny” i utrudniać aresztowanie. Ostatecznie udało się go odprowadzić do aresztu z użyciem siły.

Przed sądem 40-letnie Polak, którego narodowość została potwierdzona także przez dziennikarzy innego szwedzkiego portalu, „Nyheter Idag”, miał przyznać się do kradzieży zwierzęcia. W ten sposób miał się zemścić na jej właścicielu. Nasz rodak jednak zaprzecza wszelkim zarzutom dotyczącym wykorzystywania seksualnego

 

zrodlo:https://www.polishexpress.co.uk/40-letni-polak-ukradl-a-nastepnie-zgwalcil-owce-podaja-szwedzkie-media

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “40-letni Polak ukradł, a następnie zgwałcił owcę – podają szwedzkie media

  1. Zrobili hecę, a facet po prosu bawił się pindolem na świeżym powietrzu. Jechał pamięciuwę na zadupiu. A baba zazdrosna zadzwoniła po szwedzki tefałen.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: