DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Światowa elita chce WYMAZAĆ wszelką wiedzę i stosowanie naturalnych środków leczniczych, a sami używają ich dla swojej długowieczności

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Mroczną stronę zachodniej medycyny usunięto z amerykańskich książek historycznych i z wyszukiwarki Google, wraz ze śladami prawdy o sukcesie naturalnych metod i leków homeopatycznych. Każdy lekarz który spróbuje „recenzować” substancje naturalne jest pozbawiany praw wykonywania zawodu czy finansowania badań przez Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy / AMA i wielką farmę.

Znalezione obrazy dla zapytania lekarstwa zdjecia

Prawdę mówiąc, połowy wszystkich „prób” klinicznych nigdy nie zgłoszono, bo kiedy okaże się że działają metody naturalne, rezultaty się usuwa lub przekręca na korzyść leków chemicznych. Amerykański system opieki zdrowia jest ustawiony na zysk z choroby, i rządzący gwarantują, że to nigdy się nie zmieni.

Wszystko zaczęło się kiedy potentat naftowy / oil tycoon J.D. Rockefeller postanowił kontrolować nowoczesną medycynę poprzez wzmocnienie pozycji przemysłu farmaceutycznego przy jednoczesnym osłabieniu bardzo udanych praktyk naturopathy and homeopathy. Jak on to zrobił? Finansował lewe badania przez człowieka o nazwisku Andrew Flexner, który później napisał słynny Raport Flexnera 1910. Flexner wykorzystał pieniądze na wizytę każdej szkoły medycznej w USA, i z pomocą AMA zmniejszył liczbę lekarzy, ograniczając „uprawnienia” każdej szkoły medycznej przyznawania nowej licencji lekarzom którzy popierali tylko leki chemiczne.

Rodzina Rockefellerów toczyła wojnę z metodami naturalnymi i leczeniem homeopatycznym, a prywatnie je stosowała

Dzisiejsza medycyna głównego nurtu to tylko zarządzanie opieką chorych, gdzie wyciąga się pigułki chemiczne dla złagodzenia objawów głęboko zakorzenionych chorób, a chirurgię, naświetlania i chemioterapię stosuje się jedynie chwilowo dla odparcia niewydolności narządu, ataków serca i raka. Większość najbogatszych Amerykanów wie lepiej, i nie konsumuje GMO, nie pije wody z kranu, nie szczepi się przeciwko grypie, ani nigdy nie myśli nawet o chemioterapii nowotworowej. Te elity jedzą tylko produkty organiczne, stosują organiczne suplementy, konsultują lekarzy naturopatów kiedy chorują. Szpital odwiedzają tylko kiedy mają głęboką ranę albo złamane kości.

John Davison Rockefeller, Sr. był pierwszym miliarderem w Ameryce. Żył 97 lat dzięki rygorystycznej diecie i leczeniu, które nie obejmowały konsumpcji chemikaliów znajdujących się w jego przemyśle naftowym, węglowym i paliwowym. Dzisiaj sztuczne barwniki żywności pocgodzą z nafty, i wiele przetworzonych olejów zawiera heksan, składnik pary benzyny. Dzisiaj woda z kranu i szczepionki zawierają chemikalia, których nigdy byś nie zjadł, gdybyś tylko wiedział. Rockefeller prowadził podwójne życie jako największy hipokryta. Był rozrabiaką biznesowym, który oszukiwał swoją małżonkę, i próbował zakopać naturalne leki (choć sam je stosował), ale ironicznie cierpiał na lęki i zmarł na zapalenie płuc.

Po II wojnie światowej Rockefeller Jr. został „cesarzem” przemysłowym chemicznego rolnictwa i chemicznych leków

Po tym kiedy Ameryka pomogła Brytanii pokonać nazistów, amerykańscy politycy i magnaci biznesowi zbudowali własne „imperium” chemiczne w Ameryce. Hitler wykorzystywał własną „wielką farmę” (I G Farben) do produkcji chemikaliów dla wojny o komór gazowych. Teraz Ameryka wykorzystałaby wielu tych samych chemików i chemikaliów do produkcji amerykańskiej żywności i leków, wszystko część ogromnego planu / hugescheme (wymyślonego i finansowanego przez Rockefellerów) dla zrobienia fortuny na chorych masach, które nigdy nie uwierzyłyby, żeby monopoliści ich zdumiewający kraj uczynili tak złym.

Większość ludzi którzy dostaną raka myślą iż jest dziedziczny, genetyczny. To tak bardzo ogłupił ich system. Oni wierzą w każde wypowiedziane przez ich lekarza słowo – tego samego, który nigdy nie zgodził się na chemioterapię dla siebie, i który ukończył szkołę sponsorowaną, finansowaną i kontrolowaną przez wielką farmę i Rockefellerów.

Dzisiaj niemal cała konwencjonalna żywność jest pokryta chemicznymi pestycydami. Dzisiaj niemal cała konwencjonalna żywność zawiera genetycznie modyfikowane pestycydy, które rozrastają się w jelicie człowieka, wywołując zaburzenia immunologiczne i rozwijają komórki rakowe. Dzisiaj niemal cała konwencjonalna medycyna zawiera śmiertelne chemikalia, które prowadzą do zakwaszenia organizmu, czyli więcej chorób i zaburzeń. Jest to nikczemna formuła o której elita wie i unika za wszelką cenę.

 

zrodlo:http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/145576-swiatowa-elita-chce-wymazac-wszelka-wiedze-i-stosowanie-naturalnych-srodkow-leczniczych-a-sami-uzywaja-ich-dla-swojej-dlugowiecznosci?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: