DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pompeo: Byłem dyrektorem CIA. Kłamaliśmy, oszukiwaliśmy i kradliśmy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Były dyrektor CIA Mike Pompeo potwierdził to, o czym wszyscy dawno wiedzieli, ale czego nie mówiono: amerykańskie tajne służby dziesiątki lat pracowały nad usuwaniem demokratycznie wybranych rządów.

Takie wyznanie zostało złożone przez Pompeo, który aktualnie jest sekretarzem stanu, przed słuchaczami Uniwersytetu Texas 15-tego kwietnia 2019. Przyznał, że Agencja Wywiadowcza ćwiczy „kłamać, oszukiwać i kraść”. Spotkanie na uniwersytecie odbyło się w ramach konferencji „Dlaczego demokracja jest ważna”. Pompeo podkreślał na konferencji „siłę militarną” oraz, że stosunki międzynarodowe były wykorzystywane w poszukiwaniu nowych rynków dla kapitalistycznej eksploatacji.

Pompeo mówił: „Prawdą jest, że musimy konkurować w globalnej ekonomii. Amerykańskie firmy muszą mieć dostęp do rynków na całym świecie. Prezydent Trump jest zdeterminowany, aby otworzyć te rynki dla naszych produktów”.

Pompeo powiedział także, że USA posiada 1600 urzędników biznesowych na całym świecie, aby perswadowali rządom otwieranie rynku dla amerykańskich firm prywatnych.

CIA długo było oskarżane o wspieranie reżimowych zmian i obalanie demokratycznych rządów, które zagrażają amerykańskim profitom, częściowo w Ameryce Łacińskiej.

Najsłynniejszą aferą byli tzw. Chicago Boys zaangażowani w usunięcie czilijskiego przywódcy Salvatora Allende, który został zamordowany w 1973 roku.

Ostatnio odtajniono Operację Kondor, w której służby amerykańskie wspierały dyktatora z Afryki Południowej stosując tortury, zabijając i powodując zniknięcie opozycji rządowej w latach 70-tych.

Przez huntę wojskową było zamordowanych 60 000 ludzi w tajnych operacjach w Ameryce Łacińskiej. W samej Argentynie zginęło 30 tys. W latach 1976-83. W różnych operacjach inwigilowano i uwięziono 400 000 ludzi. Jest już wiadomo, że Amerykańskie siły wywiadowcze brały udział w trenowaniu cywilnego i wojskowego personelu, który brał udział w brutalnej opresji.

Pompeo powiedział jakie motto uczy się kadetów w West Poincie: „Nie będę kłamał, oszukiwał czy kradł lub tolerował kogoś kto to robi”. A dalej mówi „Byłem dyrektorem CIA. Kłamaliśmy, oszukiwaliśmy i kradliśmy.”

 

zrodlo:http://www.brytol.com/cia/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: