DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pilne zebranie polskich biskupów ws. pedofilii REAKCJA NA ZAPOWIEDŹ PREMIERA O POWOŁANIU SPEC KOMISJI DO SPRAW PEDOFILII W POLSCE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

kosciol-zebranie-biskupow-featured

Kościół musi ostatnio radzić sobie z kryzysem wizerunkowym po wielkim sukcesie filmu „Tylko nie mów nikomu”. Duchowni zdecydowali się zwołać pilne zebranie. Ma ono dotyczyć właśnie sprawy pedofilii wśród księży.

Kościół był zmuszony stanąć twarzą w twarz z wielkim problemem, jakim powstał po premierze filmu autorstwa braci Sekielskich. Dowiedzieliśmy się z niego, że pedofilia w polskim Kościele jest zjawiskiem częstym i wyjątkowo niepokojącym, w związku z czym należy podjąć ważne i zdecydowane kroki, by jak najszybciej jej przeciwdziałać. Wygląda na to, że możemy się ich doczekać już niebawem.

Wszystko przez niespodziewane zebranie polskich biskupów, które zostało zwołane na dzisiaj. Jak się dowiedzieliśmy, to właśnie temat pedofilii w Kościele spowodował fakt, że zebranie zostało zaplanowane w trybie natychmiastowym. Nikt nie spodziewał się bowiem, że dojdzie do tego tak szybko. Zdecydowana reakcja Kościoła może spotkać się z pochwałami ze strony społeczeństwa.

Kościół zwołał nadzwyczajne zebranie

Kościół w naszym kraju miał poważne problemy w związku z publikacją filmu autorstwa braci Sekielskich. Reportaż „Tylko nie mów nikomu” zebrał bardzo przyzwoite recenzje, a Polacy zaczęli głośno mówić o temacie pedofilii wśród duchownych. Wydaje się, że temat ten nigdy nie był poruszany tak często, jak w ciągu ostatniego tygodnia. Wydaje się, że Polacy ostatecznie dostrzegli skalę problemu.

Podobnie jest z samym Kościołem, który również postanowił zareagować na całą sytuację. Biskupi zwołali zebranie pod przewodnictwem arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, który sam ponoć był pomysłodawcą nagłego spotkania. Ma ono dotyczyć najbardziej poważnego problemu duchowieństwa od kilkunastu lat, na który trzeba jak najszybciej zareagować i mu zaradzić.

Kościół stara się reagować na fatalną sytuację

Dowiedzieliśmy się, że spotkanie ma dotyczyć problematyki reagowania na przypadki wykorzystywania seksualnego osób małoletnich przez pewnych duchownych. Nie oznacza to jednak, że nie zostaną poruszone inne aktualne tematy. Zanosi się na to, że spotkanie potrwa długie godziny

Po zakończeniu obrad odbyć ma się również krótkie spotkanie z prasą, na którym biskupi z pewnością odniosą się do słów, które padły podczas zebrania. Niewykluczone, że doczekamy się mocnych deklaracji i poznamy ostateczne zdanie Kościoła w całej sprawie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: