DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Irańskie wyrzutnie rakiet balistycznych w Iraku, Syria wymierzone w Izrael: iracki urzędnik

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BEIRUT, LEBANON (11:00) – Przywódca irackiej koalicji narodowej, Ayad Allawi, oświadczył w miniony weekend, że izraelska agencja wywiadowcza dostarczyła USA zdjęcia irańskich wyrzutni rakiet balistycznych wymierzonych w Izrael.

Podczas rozmowy z Al-Sharqiya TV Allawi powiedział, że irańskie wyrzutnie balistyczne w Syrii (obszar nieokreślony) i Irak (Basra) były skierowane nie tylko na Izrael, ale także na niektóre państwa Zatoki Perskiej.

Allawi powiedział, że otrzymał tę informację po spotkaniu z amerykańskim urzędnikiem w Jordanii. Urzędnik USA powiedział mu, że te pociski były powodem, dla którego sekretarz stanu Mike Pompeo odwołał swoją wizytę w Niemczech na rzecz podróży do Bagdadu, aby spotkać się z rządem irackim.

Były wiceprezydent Iraku powiedział, że amerykańscy urzędnicy „zapewnili go”, że izraelskie agencje wywiadowcze „ściśle monitorują irańskie systemy rakiet balistycznych” nie tylko za pośrednictwem satelity, ale także „zaawansowanych systemów naziemnych do obrazowania i nadzoru”.

Ani USA, ani Izrael nie potwierdziły twierdzeń Allawiego dotyczących irańskich wyrzutni balistycznych.

Przed komentarzami Allawi amerykański doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego John Bolton twierdził, że Iran planuje zaatakować siły amerykańskie na Bliskim Wschodzie. Bolton ogłosił następnie, że amerykański lotniskowiec USS Abraham Lincoln kieruje się do Zatoki Perskiej, aby wysłać wiadomość do Iranu.

Od czasu ogłoszenia przez Boltona napięcia w Zatoce Perskiej utrzymują się na wysokim poziomie, a Stany Zjednoczone i ich sojusznicy stawiają swoje siły zbrojne w stan wysokiej gotowości.

Iran zaprzeczył, że mają takie plany, dodając, że nie chcą rozpocząć wojny z USA

 

zrodlo:https://www.almasdarnews.com/article/iranian-ballistic-missile-launchers-in-iraq-syria-aimed-at-israel-iraqi-official/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: