DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Gdy Niemcy odmawiają reparacji, Żydzi jeszcze głośniej wzywają do restytucji. Za wszystko mają zapłacić Polacy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Niemiecki „Die Welt” opublikował na swoich łamach skandaliczny tekst o tym dlaczego płacenie Polakom reparacji za II WŚ będzie się wiązało z „dramatycznymi konsekwencjami”. Autor artykułu sugeruje, że finansowe zadośćuczynienie dla Polski mogłyby się przyczynić do rozpadu UE, wzrostu korupcji w naszym kraju czy nawet wybuchu nowej wojny. W tym samym czasie zastępca szefa MSZ Izraela oskarża M. Morawieckiego o antysemityzm, bo ten odważył się powiedzieć, iż wypłata restytucji dla Żydów bez reparacji dla Polski od Niemców byłaby „jak zwycięstwo Hitlera po śmierci”.

foto: NikolayF (Pixabay.com / CC

Niemiecki „Die Welt” ostrzega, aby nie wypłacać Polsce jakichkolwiek reparacji za II wojnę światową, bowiem „wyrządziłyby one szkody, które przewyższyłyby korzyści wynikające z naprawienia strat” (sic!). Jako przykład zgubnego wpływu reparacji autor artykułu podaje sytuacje z 1871 roku, kiedy potężny zastrzyk kontrybucyjnej gotówki ze strony Francji do Niemiec przyczynił się do „przegrzania koniunktury” i krachu niemieckiej gospodarki w 1873 roku.

W tekście „Die Welt” możemy również znaleźć informacje, że gdyby Grecja i Polska miały jednak otrzymać od Niemiec odszkodowania, to „Niemieccy turyści przestaliby odwiedzać Grecję, a polscy pracownicy przestaliby być mile widziani w RFN, co oznaczałoby utratę możliwości atrakcyjnych zarobków”, a dodatkowo prawdopodobnie rozpadłaby się Unia Europejska (sic x2!).

Reakcja prof. Stanisława Żerki – historyka, niemcoznawcy, eksperta pracującego w Instytucie Zachodnim – na treść tego skandalicznego tekstu, nie pozostawia wątpliwości:

„Wyjątkowo bezczelne wywody. Ci obłudnicy nie mają wstydu. Ale za to są mistrzami w odmienianiu słowa „pojednanie” przez wszystkie możliwe przypadki. I bardzo chętnie hipokryci mówią o rozliczeniu się z brunatną przeszłością, wartościach moralnych, etyce itp.” 

Nieco prześmiewczo zareagował z kolei Rafał Ziemkiewicz, publicysta i komentator polityczny:

„Mądrzy, dobrzy Niemcy wiedzą, że gdyby wypłacili reperacje krajom, które zniszczyli naziści, to taki nagły zalew gotówki byłby im zaszkodził. Dlatego poświęcają się i trzymają tę gotówkę u siebie… Ach, nie ma za co dziękować, ktoś musi cywilizować >> Irokezów Europy <<„.

Co ciekawe – niemal w tym samym czasie zastępca szefa MSZ Izraela oskarża premiera Mateusza Morawieckiego o antysemityzm, bo ten odważył się powiedzieć, iż wypłata restytucji dla Żydów bez reparacji dla Polski ze strony Niemców byłaby „jak zwycięstwo Hitlera po śmierci”.

Wszystko wskazuje zatem na to, że Niemcy chcą przyoszczędzić grube miliardy euro na niewypłacaniu Polsce reparacji za straty spowodowane wojenną agresją. Jednocześnie Żydzi chcą zarobić grube miliardy dolarów na żądaniu od Polski „restytucji” majątku bezspadkowego. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku poszkodowanymi będą Polacy…

zrodlo:http://niewygodne.info.pl/artykul9/04837-Niemieckie-reparacje-a-zydowskie-roszczenia.htm?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: