DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Były szef izraelskich służb bezpieczeństwa ogłosił porażkę Zachodu na Ukrainie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Hosef Eskimos

Niech żyje w nas pamięć o naszych wielkich przodkach. Chwała Lechitom.  Śmierć naszym wrogom. Cedynia 972 rok. Niemcy dostali łomot.

maxresdefault

Były szef izraelskich służb specjalnych „Nativ”, Jakow Kedmi, powiedział, że plany osłabienia Moskwy w kierunku ukraińskim zawiodły, a Stany Zjednoczone i Unia Europejska są coraz mniej zainteresowane tym, co dzieje się w Kijowie.

Główne dowody klęski Zachodu na Ukrainie Kedmi nazwał zmianę w przebiegu polityki zagranicznej Waszyngtonu i Unii Europejskiej w stosunku do Kijowa, informuje RIA „Novosti” w odniesieniu do kanału telewizyjnego „Rosja 1”.

„Nie ma polityki USA. Drobni urzędnicy próbują grać i łowić ryby w niespokojnych ukraińskich wodach, zaczynając od byłego wiceprezydenta USA. Amerykański prezydent nie wie, dlaczego do diabła ta Ukraina mu się poddała, gdzie pasuje do narodowych interesów Stanów Zjednoczonych – powiedział.

W tym samym czasie Kedmi podkreślił, że gdy w 2014 r. Doszło do przewrotu na Ukrainie, USA miały nadzieję zbliżyć się do granic Rosji, ale w rezultacie próby te zawiodły, a teraz przywódcy krajów zachodnich coraz mniej uwagi poświęcają Ukrainie.

„Głównym celem ukraińskiego zamajdania jest dostarczenie śmiertelnego ciosu Rosji, zabranie Ukrainy i przeniesienie amerykańskiej floty i baz do Rostowa. Wszystko się załamało – powiedział ekspert izraelski, podkreślając, że wynik okazał się zupełnie odwrotny i od tego momentu Rosja stała się znacznie silniejsza.

Ponadto Kedmi zauważył, że od 2014 r. Unia Europejska znacznie straciła na znaczeniu politycznym i zaczęła zwracać mniej uwagi na Ukrainę. Jednocześnie dodał, że teraz Europa jest znacznie bardziej zaniepokojona Rosją i Chinami, jak również rosnącym nieporozumieniem ze Stanami Zjednoczonymi.

„W odniesieniu do Chin jest to ekonomia i zależność od Stanów Zjednoczonych, pozbawiają one Europę niepodległości, a cały grzech Rosji w stosunku do Europy jest ingerencją w wybory: Brexit, Barcelona i tak dalej. Oznacza to, że dziś Europa nie jest już na Ukrainie ”, powiedział Kedmi.

Wcześniej analityk polityczny Ted Galen Carpenter zasugerował, że Moskwa i Waszyngton mogą zmniejszyć napięcie w stosunkach dwustronnych, jeśli podzielą świat na strefy wpływów i będą je szanować.

Z forum vz.ru :

Вячеслав Владимирович:

Cytat: „Amerykański prezydent nie wie, do czego to piekło poddała Ukraina, gdzie wpisuje się w interesy narodowe Stanów Zjednoczonych” – powiedział.
To po prostu źle. Ukraina jest wygodnym i prawie darmowym narzędziem na długie lata, przez dziesięciolecia, osłabiającym Rosję. Narzędzie, którego nie żałujesz za darowiznę, i który wspina się w jego ręce i prosi, aby go użyć.
Tabaka jest również niejasna, dlaczego …

Алексей Червяков:

Żadne gówno „nie przegrało” dla siebie – Ukraina stała się najgorszym wrogiem Rosji, kontrolowanym przez Banderę pod dowództwem Pindos. Tę sytuację należy zmienić, a nie uspokoić się.

Artur Artur:

Oh … powiesz? Nie mogę pokonać! Słuchanie jest śmieszne.
………… Kedmi udaje, że oprócz niego w Izraelu nie ma więcej ekspertów …
Nawiasem mówiąc, on także kłamie.
Dla wszystkich jest całkowicie jasne, że Stany Zjednoczone i NATO osiągnęły już granice Federacji Rosyjskiej na Ukrainie. I będą się łatwo rozwijać, kiedy chcą, blisko i KAŻDEJ broni, w tym broni jądrowej!
Znają to WSZYSTKO, z wyjątkiem kedmi i mędrców kremlowskich.
Siła Rosji …

Artur Artur12:
Lyokha Petrovich, aha …
Przysięgają nawet, że nie będą ciągnąć.
Nie możesz budować geopolityki tylko na podstawie tego, co tak uważasz.
Yuri Petrov12:
Arthur! Nie odkurzaj słów! Psakia wie, że Rosja nigdy nie pozwoli jej na umieszczenie broni na terytorium Ukrainy. Jest to wyraźne potwierdzenie Syrii, gdzie psaki bali się przekroczyć czerwoną linię ustanowioną przez Rosję. Nie są na tyle szaleni, by zostać zmiatani z powierzchni ziemi. Putin powiedział psakam – nie potrzebujemy świata bez Rosji. Ale jeśli psaki zwariują, to Rosja będzie w Raju, a Psakia w podziemiu …
więcej

Artur Artur11:
Jurij Pietrow i co dokładnie zrobi Federacja Rosyjska, jeśli takie umieszczenie nastąpi?
Odpowiedź jest oczywista. Po prostu ogłasza cudowne rakiety, nowe samoloty, okręty podwodne itp.
Zgadzam się, że bardziej opłaca się z góry gasić pożar.
A potem będzie trudno. Niemożliwe.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: