DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

BRAK MURZYNÓW W AMERYKAŃSKIM LOTNICTWIE WOJSKOWYM HAMUJE ROZWÓJ I INNOWACYJNOŚĆ W TEJ SŁUŻBIE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Brak Murzynów w amerykańskich siłach powietrznych hamuje innowacyjność. Tak twierdzi lewica. Teraz będą zmuszać ciemnoskórych do wstępowania do Air Force

Murzyn i F-35. Foto: pixabay/U.S. Air Force
Murzyn i F-35. Foto: pixabay/U.S. Air Force

Lewica nie może przeżyć tego, że różni ludzie wybierają sobie różne zawody. Teraz amerykańskie media zauważyły, że w Air Force jest zbyt mało osób ciemnoskórych, co według nich obniża innowacyjność w tych służbach. Czy lewicowi działacze będą siłowo przymuszać czarnych do wstępowania do Sił Powietrznych?

Portal „American Renaissance” donosi, iż odsetek czarnych pilotów od dwudziestu lat ciągle spada i obecnie stanowią oni mniej niż 2 procent wszystkich żołnierzy służących w Air Force.

Normalny człowiek, pomyślałby by po takiej informacji, że skoro USA są wolnym krajem, to zapewne czarni zwyczajnie nie chcą wstępować do Air Force. Człowiek odchylony na lewo, widzi w tej informacji coś zupełnie innego, a mianowicie – rasizm.

Tak. Za to, że czarni nie zgłaszają się do służby w Siłach Powietrznych odpowiadają ci źli, rasistowscy, biali mężczyźni.

Portal skarży się, że tylko jeden czarny pilot leciał tajnym samolotem szpiegowskim SR-71 Blackbird, że jedyny czarny członek Navy Blue zrezygnował z pracy (nie zapytali go oczywiście dlaczego, z góry założyli że to przez rasizm).

Paranoja się pogłębia, w 2016 roku, generał Sił Powietrznych atakował własnych oficerów, skarżąc się w „Army Times”, że kadra jest „zbyt biała”.

Czy rzeczywiście czarnym utrudnia się wstęp do Air Force? Fakty mówią coś zupełnie innego, już od 2008 roku promuje się czarnoskórych żołnierzy i są oni faworyzowani na drodze do awansu.

Może więc lewica zacznie zmuszać ciemnoskórych do wstępowania do Służb Powietrznych? W imię ich wolności będą przymuszani i zaganiani do szkół oficerskich?

Źródło: American Renaissance

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: