DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

22.05.19 – NA ŻYWO 21.00 – ADOLF KUDLIŃSKI i ALEKSANDER JABŁONOWSKI O ……………

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

6 thoughts on “22.05.19 – NA ŻYWO 21.00 – ADOLF KUDLIŃSKI i ALEKSANDER JABŁONOWSKI O ……………

  1. GLUPCY GLOSUJAC SIADACIE DO GRY Z SZULEREM W JEGO KASYNIE I Z JEGO ZNACZONYMI KARTAMI.KTORE WYBORY COS ZMIENILY? NIE GLOSUJAC PRAWDZIWIE UDERZASZ W SYSTEM NIE DAJAC MU LEGITYMACJI DO WLADZY NAD SOBA.KTO TEGO NIE ROZUMIE,POWINIEN MIEC ODEBRANE CZYNNE PRAWA WYBORCZE BO KRZYWDZI WSZYSTKICH OBECNIE ZYJACYCH POLAKOW I JESZCZE PRZYSZLE POKOLENIA.TYLKO MASOWE NIEPOSLUSZENSTWO OBYWATELSKIE i w efekcie,NP.NIEWAZNOSC WYBOROW MOZE COS ZMIENIC.

  2. dzisiaj w audycji tvp info jeden z redaktorow gazety polskiej powiedzial,ze wg prezesa nie zaplacimy za mienie bezspadkowe, ale- i tu az mnie zmrozilo – mienie prywatne trzeba oddac wlascicielom!!! przeciez to jest to samo…i tu klania sie Jack zamieszczona przez ciebie wyszukiwarka dla zydow z 2600 nieruchomosci w samej W-wie

  3. to sie wymknelo chyba spod kontroli,bo nagle pis daje 500 niepelnosprawnym,zaostrza prawo przeciw pedofilom i…bedzie zezwolone pierwszy raz od stanu wojennego picie pod chmurka, cos tak,jakby bardzo chcieli wypruc z Polski do Brukseli,chyba obiecali usraelowi wyplate 447 i boja sie gniewu ludu, w dodatku dziwne zachowanie biedronka, tzn. niby antyklerykalny, a nie zada zerwania konkordatu…po natomiast dziwnie milczy ws afery dzialki morawieckiej co to podrozala stukrotnie od 2002 r, zysk 10000%, JACK USTAWKA,czy juz nie chca kopac lezacego pisu???????????????????????????

    1. Jeszcze na TV TRWAM leciał pasek pod wiadomościami że PIS bedzie protestowal przeciw ACTA 2. Kaczyński chce wolności słowa w internecie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: