NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Słowa o braku zgody na roszczenia rozsierdziły Laudera – szefa Światowego Kongresu Żydów

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Szef Światowego Kongresu Żydów (WJC) Ronald S. Lauder zaatakował premiera Mateusza Morawieckiego za słowa, w których szef polskiego rządu stwierdził, że wypłata środowiskom żydowskich roszczeń byłaby „pośmiertnym zwycięstwem Hitlera”.

– Ta niechęć do uznania, że ofiary Holokaustu i ich potomkowie mają prawo do minimum materialnej sprawiedliwości, jest niefortunna – atakował Lauder, zacytowany w komunikacie WJC. Szef tej wpływowej organizacji stwierdził, że wypowiedź premiera jest “naganna” i “skrajnie niepokojąca”.

Lauder dodał, że Polska była ofiarą Niemiec i zaznaczył, że jego zdaniem brak zrozumienia dla Żydów, których Niemcy chcieli unicestwić jest niepokojący.

– Mam nadzieję, że premier Morawiecki został błędnie zacytowany i może to wytłumaczyć. W innym przypadku uczucia, które wyraził swymi słowami, można tylko uznać za godne potępienia i odrzucić. Jako wieloletni przyjaciel Polski i Polaków wzywam premiera Morawieckiego, by albo zaprzeczył, albo wycofał tę uwagę, która jest niezmiernie obraźliwa i całkowicie niezrozumiała – bezczelnie atakował szef WJC.

Światowemu Kongresowi Żydów nie spodobały się słowa Mateusza Morawieckiego, który zapowiedział w piątek, że Polska nie będzie wypłacać nikomu żadnych odszkodowań za II wojnę światową.

– Dlatego dzisiaj, jeżeli ktoś mówi, że Polska ma komukolwiek wypłacić jakiekolwiek odszkodowania, to mówimy: nie ma naszej zgody na to – mówił i że „jeśli kiedykolwiek by do tego doszło, że zamieniony zostałby kat i ofiara, to urągałoby to jakimkolwiek zasadom prawa międzynarodowego, ale byłoby to również pośmiertnym zwycięstwem Hitlera”.

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/premier-zaatakowany-szef-swiatowego-kongresu-zydow-slowa-o-braku-zgody-roszczenia-rozsierdzily-laudera/

3 thoughts on “Słowa o braku zgody na roszczenia rozsierdziły Laudera – szefa Światowego Kongresu Żydów

  1. Pisałem już tu gdzieś … OBRZEZAŃCOM wcale nie chodzi o kasiejkę … ONI CHCĄ NAJNORMALNIEJ W ŚWIECIE PRZEJĄĆ PAŃSTWO .z całym ”inwentarzem” .
    I tu prawdę powiedzieli … chuj na kaczych łapkach … Bielan , Morawiecki … , że Polska nie zapłaci ani złotówki … bo tak będzie ………….. ALE ODDA PAŃSTWOWOŚĆ .

  2. Za słabo Krzywousty powiedział. Miał jebnąć pięścią w stół i zagrzmieć jak Pieron. Tak żeby odcięte naplety siedziały z otwartymi gębami przez długą chwilę. I żeby zrozumieli potomkowie Nemroda, że mają wypierdalać daleko i nie wracać. A Krzywousty jak taki pizduś- dyplomata coś tam pod nosem wyzwolenia i nie wiadomo czy bąka puścił czy krzesło zaskrzypiało.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: