DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Skandal na antenie Polskiego Radia. Minister Spraw Wewnętrznych mówi, na kogo głosować i szkaluje Konfederację łącząc ją z PO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

– Każdy głos oddany na Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy będzie zmarnowaniem głosu i będą się z niego cieszyć ci, którzy źle Polsce życzą – powiedział dzisiaj szef MSWiA Joachim Brudziński w porannej audycji w Polskim Radiu 24.

Znalezione obrazy dla zapytania brudzinski zdjecia

Brudziński – w rozmowie z Dorotą Kanią, związaną z mediami Tomasza Sakiewicza – zaapelował do wyborców o nie oddawanie głosów na KWW Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy.

– Jeżeli komukolwiek z was, czy waszym znajomym chodziło po głowie, czy zastanawialiście się państwo, czy nie zdywersyfikować swojego poparcia dla prawicy, czy nie warto oddać głos na nich, to będzie to zmarnowanie głosu – palnął szef MSWiA.

– Każdy głos oddany na ludzi Korwina, na ludzi Winnickiego (…) będzie zmarnowaniem głosu i będą się z tego głosu cieszyć ci, którzy źle Polsce życzą w Izraelu i wszędzie na świecie, (…) to skrajne ugrupowania, bazujące na pseudo patriotycznym nurcie. Jest to osłabianie szans na utrzymanie władzy przez Prawo i Sprawiedliwość – mówił Brudziński.

Dodał też, że, „dzisiejsze głosowanie na Konfederację jest de facto wspieraniem Platformy Obywatelskiej”.

Najwyraźniej w partii rządzącej musi być niezwykle gorąco, skoro przedstawiciele rządu idą w zaparte i non stop atakują najpierw legendarnymi „ruskimi onucami”, a obecnie łącząc ją z Platformą Obywatelską.

Należy również zadać pytanie o hipokryzję. Dopiero co środowisko PiS atakowało Donalda Tuska za brak apolityczności. Czy minister spraw wewnętrznych również nie powinien zostać za to skrytykowany? Każda choć trochę szanująca się osoba udzieli odpowiedzi twierdzącej bez wahania.

 

zrodlo:https://wolnosc24.pl/2019/05/21/skandal-na-antenie-polskiego-radia-minister-spraw-wewnetrznych-mowi-na-kogo-glosowac-i-szkaluje-konfederacje-laczac-ja-z-po/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: