NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JUŻ CZAS BIĆ KURWY I ZŁODZIEI !!19 czerwca 2019
-48605 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Policjant porwany w czasie służby. Jego ciało znaleziono w lesie

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W czwartek, 16. maja, zaginął młody (22 l.) funkcjonariusz drogówki. Pojechał na wezwanie. Swoją ostatnią wiadomość wysłał około godziny 19.00. Policja od razu rozpoczęła poszukiwania. Ciało mężczyzny odnaleziono w podmiejskim lesie. 

 „Pilne. Czarna Wołga. Trzech Cyganów. Tablica rejestracyjna rosyjska” – wiadomość o takiej treści wysłał funkcjonariusz białoruskiej policji Jewgienij Potapowicz. Mężczyzna został porwany w czasie służby w miejscowości Mohylew (Białoruś)

Mundurowy dostał wezwanie do wypadku samochodowego. Pomimo tego, że procedury tego zabraniają, pojechał sam. Około godziny 19.00 wysłał za pośrednictwem komunikatora wiadomość:„Pilne. Czarna Wołga. Trzech Cyganów. Tablica rejestracyjna rosyjska”. Próbowano się z nim skontaktować, ale nieskutecznie. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, które zakończyły się tragicznie. Ciało 22-latka odnaleziono w podmiejskim lesie. Policjant został zabity strzałem w głowę. Najprawdopodobniej zastrzelono go z jego służbowej broni. Sprawę bada Komitet Śledczy Białorusi.

Śledczy ustalili właściciela czarnej Wołgi. Mężczyzna pochodzi ze Smoleńska i mieszka na Białorusi. Zapewniał on, że w chwili tragedii nigdzie samochodem nie jeździł, dodał, że auto zaparkowane było obok domu. Na razie nie ustalono, czy Wołga została skradziona i po przestępstwie odstawiona ponownie obok domu właściciela, czy użyty do przestępstwa pojazd miał sfałszowane tablice rejestracyjne.

W sprawie trwa śledztwo. Zatrzymano kilka osób, które następnie przesłuchano i zwolniono. Nie wiadomo, czy wiadomość wysłał sam policjant, czy sprawcy, którzy chcieli skierować podejrzenia na Romów.

W sobotę, 18. maja, odbył się pogrzeb młodego policjanta. W uroczystości wzięło udział około 2 tysiące osób.

Na Białorusi, za zabójstwo policjanta, grozi kara śmierci.

 

zrodlo:https://www.gloswojewodzki.pl/2019/05/policjant-porwany-w-czasie-suzby-jego.html?

One thought on “Policjant porwany w czasie służby. Jego ciało znaleziono w lesie

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: