DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Kaczyński umiera”. Prawnik z TVP twierdzi, że prezes PiS ma nowotwór?!

Kto zastąpi prezesa?

Jarosław Kaczyński ma nowotwór – twierdzi prawnik z TVP Łukasz Pawelski. Pawelski, jednocześnie redaktor naczelny sympatyzującego z PiS portalu „Życie stolicy”, w korespondencji z dziennikarzem „Gazety Finansowej” Janem Pińskim powołuje się na informacje od pielęgniarki ze szpitala, w którym przebywał prezes PiS.

Znalezione obrazy dla zapytania kaczynski umiera zdjecia

– Nie powiedziała jaki, ale są przerzuty. (…) Niedługo dwóch Kaczyńskich będzie na Wawelu… – twierdzi prawnik z TVP. Najbardziej prawdopodobnym następcą Jarosława Kaczyńskiego, jako lidera Zjednoczonej Prawicy, jest kolega prezesa TVP – Zbigniew Ziobro.

Znalezione obrazy dla zapytania kaczynski umiera zdjecia

Jan Piński@jzpinski

Jestem atakowany przez mojego byłego pracownika, którego kupił @pisorgpl . Więc drodzy Państwo jeżeli @lukasz_pawelski i @TomElo_ jego wydawca są wiarygodni, To znaczy, że Jarosław Kaczyński prezes PiS ma raka i umiera.
W załączeniu mail.

4 thoughts on “„Kaczyński umiera”. Prawnik z TVP twierdzi, że prezes PiS ma nowotwór?!

  1. Jaruś,pamiętaj,przed Panem Bogiem będziesz musiał zdać sprawę ze wszystkich swoich zbrodni przeciwko narodowi polskiemu i przeciwko chrześcijaństwu.

  2. Kurcze,cały czas obiecują że Kaczyński umrze,tu że ma chore kolanko,że jest w szpitalu,teraz że nowotwór….a on zyje i żyje….już straciłam nadzieję

  3. podobno w izraelu nowotwory sie leczy, takiego zasluzonego szabes goja chyba zydy nie chca stracic.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: