DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Kaczyński umiera”. Prawnik z TVP twierdzi, że prezes PiS ma nowotwór?!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kto zastąpi prezesa?

Jarosław Kaczyński ma nowotwór – twierdzi prawnik z TVP Łukasz Pawelski. Pawelski, jednocześnie redaktor naczelny sympatyzującego z PiS portalu „Życie stolicy”, w korespondencji z dziennikarzem „Gazety Finansowej” Janem Pińskim powołuje się na informacje od pielęgniarki ze szpitala, w którym przebywał prezes PiS.

Znalezione obrazy dla zapytania kaczynski umiera zdjecia

– Nie powiedziała jaki, ale są przerzuty. (…) Niedługo dwóch Kaczyńskich będzie na Wawelu… – twierdzi prawnik z TVP. Najbardziej prawdopodobnym następcą Jarosława Kaczyńskiego, jako lidera Zjednoczonej Prawicy, jest kolega prezesa TVP – Zbigniew Ziobro.

Znalezione obrazy dla zapytania kaczynski umiera zdjecia

Jan Piński@jzpinski

Jestem atakowany przez mojego byłego pracownika, którego kupił @pisorgpl . Więc drodzy Państwo jeżeli @lukasz_pawelski i @TomElo_ jego wydawca są wiarygodni, To znaczy, że Jarosław Kaczyński prezes PiS ma raka i umiera.
W załączeniu mail.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “„Kaczyński umiera”. Prawnik z TVP twierdzi, że prezes PiS ma nowotwór?!

  1. Jaruś,pamiętaj,przed Panem Bogiem będziesz musiał zdać sprawę ze wszystkich swoich zbrodni przeciwko narodowi polskiemu i przeciwko chrześcijaństwu.

  2. Kurcze,cały czas obiecują że Kaczyński umrze,tu że ma chore kolanko,że jest w szpitalu,teraz że nowotwór….a on zyje i żyje….już straciłam nadzieję

  3. podobno w izraelu nowotwory sie leczy, takiego zasluzonego szabes goja chyba zydy nie chca stracic.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: