NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Iść głosować żeby głodować ? Czy odpocząć…

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Moje skromne rozważania w temacie lipnego głosowania..

zrodlo:YT(Krzysztof Bokisz)

One thought on “Iść głosować żeby głodować ? Czy odpocząć…

  1. Tak przy okazji,byłam w niedzielę w okolicach Zakopanego i widziałam mnóstwo reklam wyborczych PIS-u,głównie PIS-u.Reklamowali się Jaki,Szydło,Tarczyński,bardzo agresywnie.Co głowę skręci się w jakąś stronę,to Jaki,Szydło,Jaki, Szydło,Jaki ,Szydło,Tarczyński.Aż strach było się zatrzymac i otworzyć bagażnik czy nie zobaczymy tam Jakiego lub Szydło.Nie wiem jak w innych częściach naszego kraju,ale mam wrażenie że elita pisowska wybiera się po ciepłe posadki w Brukseli.Czyżby PIS planowało oddać komuś władzę w Polsce?Może PO?Dogadali się w sprawie 447,że oni(PIS) podpiszą co potrzeba z Żydkami a ich nastepcy powiedzą-„No musieliśmy te 447 zrealizowac bo PIS wszystko podpisało a my już nic zrobić nie mogliśmy….Sorki rodacy,wyskakujta ze swoich włości,bo już wasze nie są.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: