DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Brutalny napad na komórkę stał się wirusowy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Belgii zdjęcia z brutalnego ataku stały się wirusowe. Film, który krąży w mediach społecznościowych, pokazuje, jak sprawca pochodzenia imigranckiego nadużywa krwawego chłopca z Belgii, który musi przeprosić kamerę.

Znalezione obrazy dla zapytania imigranci w belgi zdjecia

CZYTAJ WIĘCEJ:  belgijscy czołowi politycy ostrzegają – wojna domowa w Europie może być bliska

Niecały miesiąc temu Samhällsnytt zauważył  nowe słowo opisujące przestępczość, które zostało ukute w Danii i rozprzestrzeniło się na Norwegię. Jest to „dominująca zbrodnia” i dotyczy takiej przemocy, którą głównie imigranci popełniają wobec Duńczyków. Przemoc jest opisywana jako rażąca, bezwzględna, niesprowokowana i powszechna w życiu codziennym.

PRZECZYTAJ TAKŻE: W Danii powstaje nowe pojęcie przestępczości: „Przestępczośćdomowa  

Okazuje się, że nie jest to coś specjalnego dla Skandynawii, ale może być również zastosowana do przestępstw na kontynencie. Przykładem jest klip wideo, który między innymi został zauważony na Facebooku  który pokazuje, jak imigrant nadużywa krwawego chłopca belgijskiego i gdzie wydaje się, że celem jest przede wszystkim demonstrowanie władzy i poniżanie ofiary.

Mówi się, że powodem nadużycia jest to, że chłopiec w żółtej koszuli musiał upewnić się, że sprawca został poinformowany w szkole i prawie został zawieszony w nauczaniu.

W teledysku ludzie mówią po holendersku z belgijskim dialektem. Wiadomości społeczności otrzymały przetłumaczoną rozmowę i mogą powiedzieć, że imigrant wymaga przeprosin od chłopca w żółtej koszuli.

PRZECZYTAJ TAKŻE:  Cudzoziemcy stanowią 95 procent złodziei kieszonkowych w transporcie publicznym w Brukseli

Potem mówi „dlaczego jesteś taki optymistyczny?”. Dalej mówi, że musi go pokonać, ponieważ gra twardo i prawie go sprowadził ze szkoły.


Pod koniec filmu cholerny chłopiec jest zmuszony przeprosić „Emre” przed kamerą. Klip wideo można zobaczyć poniżej.

PRZECZYTAJ TAKŻE:  Belgijski rynek bożonarodzeniowy zmienia nazwę na „rynek zimowy”, aby nie naruszać mniejszości religijnych

 

zrodlo:https://samnytt.se/video-brutal-misshandel-fangad-pa-mobil-blev-viral/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: