DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bezczelni Niemcy straszą nas wojną. Co jeszcze wymyślą, byle tylko nie zapłacić?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Po Polsce i Grecji, kolejne kraje zaczynają upominać się o należne im reparacje wojenne. Niemcy, którzy wciąż nie wypłacili odpowiednich odszkodowań ofiarom II Wojny Światowej, wymyślają coraz to bardziej bezsensowne wymówki.

Adolf Hitler. / fot. flickr

Niemcy robią co mogą, aby tylko nie zapłacić ofiarom, wywołanej przez nich wojny. Redaktorzy z „Die Welt”, postanowili ostrzec kraje wysuwające roszczenia przed „dramatycznymi” skutkami takowych odszkodowań, włącznie z rozpadem Unii Europejskiej.

Sven Felix Kellerhoff z niemieckiego „Die Welt” jest przerażony wzrastającą liczbą krajów domagających się od Niemiec reparacji wojennych. Po Grecji i Polsce takie roszczenia zgłosiły Kraje Bałtyckie. Publicysta nie próbuje zrzucić z Niemców odpowiedzialności za zbrodnie. „Kto wyrządził szkodę, musi ją naprawić” – napisał.

Nie chce jednak, aby Niemcy wypłacali odszkodowania, uważa że Polacy domagają się nierealnych sum, a finalnie odszkodowania wyrządzą nam więcej złego niż dobrego. Redaktor „Die Welt” boi się również, że gdy w Niemczech zmieni się władza, to bardziej wrażliwy moralnie rząd może ulec presji Polaków.

Publicysta wśród negatywnych skutków reparacji, dostrzega również groźbę nowej wojny.

Napisał, iż w 1871 roku od pokonanej Francji, reparacji wojennych zażądał kanclerz Otto von Bismarck. Paryż musiał zapłacić w ciągu kilku lat pięć miliardów franków w złocie. Kontrybucja pogłębiła odwieczną wrogość między obu krajami i doprowadziła do kolejnej wojny w 1914 roku.

Po I Wojnie Światowej to z kolei Niemcy musiały płacić, i doprowadziło to do kolejnej wojny. Czy to nie brzmi jak zawoalowana groźba?

Jeśli nie wojna, to przynajmniej rozpad UE

„Miejmy nadzieję, że w Europie nie dojdzie do nowej wojny, i że nawet aktualne roszczenia Polski i Grecji tego nie zmienią. Z pewnością jednak euro i Unia Europejska rozpadłyby się, gdyby oba te kraje blokowały pracę Brukseli, dopóki Niemcy nie uznają rzekomych zobowiązań reparacyjnych” – pisze niemiecki redaktor. Cóż Niemcy gimnastykują się intelektualnie jak mogą byle tylko nie zapłacić za krzywdy wyrządzone innym narodom.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/21/bezczelni-niemcy-strasza-nas-wojna-co-jeszcze-wymysla-byle-tylko-nie-zaplacic/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: