DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Anders ambasadorem RP we Włoszech

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sergio Mattarella, prezydent Włoch zaakceptował nominację Anny Marii Anders na ambasadora RP w tym kraju – podało w poniedziałek włoskie Ministerstwo Spraw Zagranicznychł Decyzja o zaakceptowaniu nominacji senator, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnika prezesa Rady Ministrów do spraw dialogu międzynarodowego została ogłoszona dwa dni po obchodach 75. rocznicy bitwy na Monte Cassino. W uroczystościach z udziałem senator Anders, córki dowódcy 2. Korpusu Polskiego uczestniczył prezydent Sergio Mattarella.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy po zakończeniu procedury nominacji w Polsce ambasador złoży listy uwierzytelniające na ręce prezydenta Włoch.

Jest córką generała Władysława Andersa i jego drugiej żony Ukrainki Ireny Anders,  z domu Bogdanskiej. W 1986 jej mężem został amerykański pułkownik Robert Costa (1934–2007, z którym ma syna Roberta Władysława (ur. 1993), żołnierza United States Army Rangers. Posiada obywatelstwo brytyjskie, amerykańskie oraz polskie. Jej mąż pracował w firmie zbrojeniowej Raytheon  służył jako attache armii amerykańskiej w Rzymie,  a następnie przez dwa lata pracował jako asystent asystenta sekretarza obrony w Pentagonie i ostatecznie jako szef Office of Defense Corporation w Rzymie. Tak więc stolica Włoch nie jest Marii Anders obca.

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/05/20/anders-ambasadorem-rp-we-wloszech/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: