NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Zapalny tweet Trumpa… To będzie koniec Iranu

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Kanadyjskie ministerstwo spraw zagranicznych wyraziło w niedzielę zaniepokojenie w związku ze wzrostem napięcia na Bliskim Wschodzie wokół Iranu.

W niedzielę prezydent Stanów Zjednoczonych rozesłał tweet, w którym stwierdza, że jeśli Iran chce walczyć, to będzie to oznaczało oficjalnie koniec Iranu,

Donald Trump

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

If Iran wants to fight, that will be the official end of Iran. Never threaten the United States again!

87.9K people are talking about this

Ten zapalny tweet pojawia się w momencie, kiedy stosunki między Waszyngtonem a Teheranem stają się coraz bardziej napięte, wzbudzając na całym świecie obawy o potencjalne konflikt militarny.

Stany Zjednoczone oskarżają Iran o wysuwanie gróźb pod adresem amerykańskich interesów oraz sił zbrojnych; Teheran uważa amerykańskie posunięcia za wojnę psychologiczną oraz grę polityczną.

Demokraci w Kongresie zaprosili byłego dyrektora CIA Johna Brannana aby poinformował ich o sytuacji w Iranie w przyszłym tygodniu. Brennan jest głośnym krytykiem prezydenta Donalda Trumpa.

Rzecznik kanadyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych stwierdził, że Kanada jest bardzo zaniepokojona eskalację napięć i popiera dyplomatyczne oraz konstruktywne podejście do tej sytuacji; sprzeciwiamy się popieraniu przez Iran organizacji terrorystycznych, jego groźbom pod adresem Izraela, a także programowi rakiet balistycznych oraz trwającemu wciąż naruszaniu praw człowieka i wspieraniu morderczego reżimu Assada w Syrii, wzywamy Iran do kontynuowania swoich zobowiązań w ramach wspólnego, kompleksowego planu działania – głosi oświadczenie kanadyjskiego MSZ.

Zdaniem niektórych polityków amerykańskich Trump prowadzi USA na niebezpieczną wojnę z Iranem – niezależnie od tego, co mówi wskazują na to działania jego administracji. Wojna z Iranem byłaby o wiele bardziej kosztowna i bardziej niszczycielska i niebezpieczna niż wojna z Irakiem.

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/05/19/zapalny-tweet-trumpa/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: