DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zabijanie Vincenta Lamberta już się zaczęło.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 Jest film z prawdopodobnie ostatniego spotkania z matką, która walczyła o jego życie.

Znalezione obrazy dla zapytania vincent lambert avant accident

Rozpoczęła się procedura zagłodzenia na śmierć Vincenta Lamberta, Francuza żyjącego w stanie minimalnej świadomości. Wczoraj wieczorem spotkała się z nim matka, która walczy o jego życie. – Nie płacz – pocieszała syna.

Vincent w 2008 r. uległ poważnemu wypadkowi drogowemu. Choć oddycha samodzielnie, budzi się rano i zasypia w nocy, pozostaje w stanie minimalnej świadomości z powodu urazu mózgu.

Znalezione obrazy dla zapytania vincent lambert avant accident

Sądy francuskie oraz Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu zdecydowały, że należy skrócić jego życie poprzez odłączenie od aparatury odżywającej i nawadniającej oraz wprowadzenie w stan głębokiej sedacji przy pomocy środków uspokajających. Według AFP, procedura już się rozpoczęła. Rodzina niepełnosprawnego jest podzielona w tej sprawie.

Znalezione obrazy dla zapytania vincent lambert avant accident

W Internecie pojawiło się właśnie nagranie spotkania – zdaje się ostatniego – Vincenta z matką. Można je obejrzeć poniżej. Prawnik tej części rodziny, która walczyła o życie Vincenta, powiedział, że to hańba, że rodzicom zabroniono przytulenia syna.

O wstrzymanie śmiertelnej procedury do czasu rozpoznania sprawy wystąpił Komitet Praw Osób Niepełnosprawnych ONZ. Spotkał się jednak z odmową francuskiego rządu.

Znalezione obrazy dla zapytania vincent lambert avant accident

 

zrodlo:https://www.gosc.pl/doc/5575741.Zabijanie-Vincenta-Lamberta-juz-sie-zaczelo-Jest-film-z?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: