DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

TVP odwołuje debatę! „Boją się, że ludzie usłyszą o Konfederacji”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TVP Rzeszów odwołało zaplanowaną wcześniej debatę. Informację podał na Twitterze poseł Robert Winnicki. To nie pierwsze mataczenie opłacanych przez nas wszystkich pod przymusem „publicznych” mediów w kwestii debaty.

Jacek Kurski i Grzegorz Braun/fot. ilustracyjne/fot. PAP/Bartłomiej Zborowski/YouTube/Grzegorz BraunJacek Kurski i Grzegorz Braun/fot. ilustracyjne/fot. PAP/Bartłomiej Zborowski/YouTube/Grzegorz Brau

Poseł Winnicki poinformował o sprawie na Twitterze na podstawie telefonu, który otrzymał od Grzegorza Brauna.

– Grzegorz Braun poinformował mnie, że TVP Rzeszów najpierw miała robić debaty na uniwersytecie z publicznością, potem bez publiczności na żywo w studio, potem już tylko retransmitowaną a dziś rano odwołali popołudniową debatę w ogóle – napisał na Twitterze Robert Winnicki

– Boją się, że ludzie usłyszą o #Konfederacja – dodał Winnicki.

To nie pierwszy w ostatnim czasie skandal w kwestii debaty w tej kampanii wyborczej. Pomijając fakt bezczelnej i niemalże jawnej stronniczości „publicznych” mediów w stosunku do PiS oraz Konfederacji, TVP wyraźnie niechętnie nastawia się na wyrażanie opinii innej, niż linia partii rządzącej. Jak wcześniej poinformował Krzysztof Bosak, „w poprzednich eurowyborach były dwie, w tych wyborach – po »dobrej zmianie« – będzie już tylko jedna”. – Będzie trwała najkrócej jak to możliwe wg rozporządzenia KRRiTV czyli tylko 45 minut – poinformował na Twitterze Krzysztof Bosak.

– Emisja w czwartek o 20.30. Pięć rund po 60 s. – dodał.

Z kolei Rafał Stefaniuk, dziennikarz „Naszego Dziennika” zauważył, że pora transmisji debaty może być nieprzypadkowa. – Jeżeli ma się odbyć w czwartek – 23 maja, to też niezły numer. Dokładnie o 20.30 Polska zaczyna swój pierwszy mecz na MŚ U-20 w piłce nożnej. Zakładam, że większość widzów wybierze mecz – zauważył dziennikarz.

Ponadto z programu „Studio Polska” wyprowadzony został siłą Jacek Władysław Bartyzel z Federacji dla Rzeczypospolitej.

Robert Winnicki@RobertWinnicki

Grzegorz Braun poinformował mnie, że TVP Rzeszów najpierw miała robić debaty na uniwersytecie z publicznością, potem bez publiczności na żywo w studio, potem już tylko retransmitowaną a dziś rano odwołali popołudniową debatę w ogóle!

Boją się, że ludzie usłyszą o !

Ludzie o tym mówią: 190

Krzysztof Bosak 🇵🇱

@krzysztofbosak

Już po spotkaniu w TVP ws. debaty wyborczej. W poprzednich eurowyborach były dwie, w tych wyborach – po „dobrej zmianie” – będzie już tylko jedna. Będzie trwała najkrócej jak to możliwe wg rozporządzenia KRRiTV czyli tylko 45 minut. Emisja w czwartek o 20.30. Pięć rund po 60 s.

Ludzie o tym mówią: 142

Krzysztof Bosak 🇵🇱

@krzysztofbosak

Już po spotkaniu w TVP ws. debaty wyborczej. W poprzednich eurowyborach były dwie, w tych wyborach – po „dobrej zmianie” – będzie już tylko jedna. Będzie trwała najkrócej jak to możliwe wg rozporządzenia KRRiTV czyli tylko 45 minut. Emisja w czwartek o 20.30. Pięć rund po 60 s.

Rafał Stefaniuk@rafal_stefaniuk

Jeżeli ma się odbyć w czwartek – 23 maja, to też niezły numer. Dokładnie o 20.30 Polska zaczyna swój pierwszy mecz na MŚ U-20 w piłce nożnej. Zakładam, że większość widzów wybierze mecz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: