DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SKANDAL! Polskie rolnictwo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Słuchając nagrania Witolda Gadowskiego dowiadujemy się, że tak zwana dobra zmiana chce doprowadzić do bankructwa Polski Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach. Istniejącemu od 60-ciu lat instytutowi ministerstwo rolnictwa obcięło dotacje o 42 miliony zł. Przez 60 lat instytut ten dostarczał polskiemu ogrodnictwu i rolnictwu najnowsze technologie i wiedzę.

Znalezione obrazy dla zapytania polski instytut ogrodnictwa w skierniewicach zdjecia

Polskie rolnictwo to 30 procent polskiego eksportu, a doprowadzenie instytu do bankructwa  odbije się negatywnie na tej gałęzi przemysłu. Instytut ten leży na olbrzymim obszarze bardzo dobrej ziemi i razem z licencjami i patentami jest polskim skarbem, niestety może być przejęty przez Holendrów. Widać bardzo krótkowzroczną politykę obecnego rządu, który szukając oszczędności, szuka ich nie tam gdzie powinien.

Jest tak jak w tym dowcipie, gdzie ktoś, kto zgubił klucz po ciemnej stronie ulicy, ale szuka go po stronie przeciwnej, tam gdzie stoi latarnia. Instytut w Skierniewicach jest prawie unikalny w skali światowej, drugi o podobnym dorobku i sławie jest tylko w Wielkiej Brytanii. Obecny rząd podarował Ukrainie 100 milionów dolarów, ma pieniądze na utrzymywanie żydowskich muzeów i cmentarzy, ma na wspieranie tych, którzy nienawidzą wszystko co polskie, niestety nie ma na te sprawy, które są dla nas bardzo ważne.

Polska ziemia jest jeszcze czysta i nieskażona, podukuje żywność, którą dzisiaj określa się jako organiczna, rząd powinien jej bronić, a nie oddawać Holendrom, którzy swoją zatruli całkowicie. Więcej na temat tego co napisałem, jak i innych spraw dowiecie się wysłuchując całego nagrania.

https://www.youtube.com/watch?v=ueLAOh7esVU

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/roman-z-usa/skandal?fbclid=IwAR1m59W-tYxVQUVp5Sya8FHkDUBeHIrvm2t_RU9cu0ftzckn3ujD-mYPEZM

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: