NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI & JACK CALEIB - RZEŹ KANAŁÓW Y.T CZYLI ZAMORDYZM RUSZYŁ CAŁĄ PARĄ !18 września 2019
19 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Piotr Rybak i inni narodowcy o wyborach do Parlamentu Europejskiego

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Narodowcy, normalni, nie chorobliwi /co by to nie znaczyło…/ – jakich wyklucza prezydent Andrzej Duda ze społeczeństwa – rozmawiają, w Krakowie, na Wawelu, o wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz o wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

zrodlo:YT(Po pierwsze Polak)

2 thoughts on “Piotr Rybak i inni narodowcy o wyborach do Parlamentu Europejskiego

  1. obejrzyjcie sobie dokument w ktorym zakonnice mowia jak byly gwalcone w Watykanie i co pozniej dzialo z ciazami i z dziecmi.ja nie bede juz popierac ksiezy w ciemno tak jak wy.wiary trzeba bronic ale nie tej mafii.przeciez to strach wyslac dziecko samo na plebanie.bo duszpasterz zrobi z twojego potomka geja

  2. moze sie wydarzy cud i ludzie w Polsce, czyli Polacy a nie zydoskie parchy obudza sie i zaczna dbac o wlasny kraj ale boje sie ze to bydlo szabasowe zaglosuje znowu na bandytow z telewizji.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: