DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Berkowicz zakpił z kandydatki PiS! Podczas wystąpienia trzymał nad jej głową jarmułkę [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Podczas sobotniej debaty przedwyborczej w Kielcach Konrad Berkowicz z Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy zakpił z wiceminister sportu i turystyki, Anny Krupki. Gdy kandydatka PiS do Parlamentu Europejskiego przemawiała do zebranych mieszkańców, Berkowicz trzymał nad jej głową jarmułkę.

Konrad Berkowicz na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.plKonrad Berkowicz na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.

W sobotniej debacie publicznej do Parlamentu Europejskiego wzięli udział m.in. kandydaci PiS, Koalicji Europejskiej, Lewicy Razem, Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, Kukiz’15 oraz Wiosny

Wraz z Berkowiczem udział w debacie wziął Dawid Lewicki z Konfederacji. – Obecnie w Polsce są dwa liczące się ugrupowania – to obóz niemiecki, reprezentowany przez Platformę, obecnie Koalicję Europejską i obóz amerykańsko-żydowski, reprezentowany przez Prawo i Sprawiedliwość. My idziemy upomnieć się o polskie sprawy – powiedział Lewicki.

Kandydat Konfederacji z okręgu Świętokrzyskiego wspomniał także o ustawie 447. Dokument nazwał „bękartem PO-PiS-u”. Następnie wyjął jarmułkę i powiedział, że jest ona symbolem „pisowskiej” władzy.

– Klękają przed Żydami i chcą sprzedać Polskę za 300 mld dolarów. Konfederacja mówi stanowcze „nie” roszczeniom żydowskim – powiedział. Dodał, że chciał wręczyć ją awizowanemu na debacie posłowi PiS Dominikowi Tarczyńskiemu. Ten jednak w ostatniej chwili zrezygnował z udziału.

Wobec tego Lewicki próbował przekazać jarmułkę wiceminister sportu i turystyki Annie Krupce. Ta odrzuciła jarmułkę w kierunku sali. Podczas, gdy naszedł czas na wypowiedź Krupki, za plecami kandydatki PiS stanął Berkowicz i trzymał  nad jej głową jarmułkę.

Osadzony film

Ken@KenLewak

Kielce, wczoraj.

Konrad Berkowicz z Konfederacji, a pani z Prawa i Sprawiedliwości.

Przyszli koalicjanci. 😂😀

Mówiłem, że koalicja to wrzutka PiSu, żeby suweren uwierzyl w koalicje i glosowal na PiS.

Ludzie o tym mówią: 204

Można polemizować, czy podczas poważnej z założenia debaty, takie happeningi powinny mieć miejsce. Berkowicz uważa, że to jedyna droga, by przebić się do mediów głównego nurtu.

– Lokalne media mają obowiązek zaprosić nas kilka razy. Problem polega na tym, że słucha ich co najwyżej kilka procent lokalnych wyborców. Musimy przebijać się do mediów wyrazistymi, „szokującymi” gestami – bo inaczej naszych argumentów nikt nie usłyszy – twierdzi.

Berkowicz przypomniał także, publikując zdjęcia, że politycy PiS wielokrotnie nosili jarmułki. – Niesamowite! Czołowi politycy PiS-u, w tym premier Morawiecki, nie raz pokazywali się publicznie w Jarmułce. PiS nie uważa więc tego jako nic zdrożnego.

– Pisanie o „skandalu” to przyklaskiwanie totalniackiej zasadzie: „o Żydach można mówić dobrze, albo wcale”. Niektórzy próbują wciskać, że to akt antysemityzmu – tymczasem jeśli coś jest aktem antysemityzmu, to co najwyżej traktowanie jarmułki jako coś obraźliwego…– słusznie zauważa Berkowicz.

Niesamowite! Czołowi politycy PiS-u, w tym premier Morawiecki, nie raz pokazywali się publicznie w Jarmułce. PiS nie uważa więc tego jako nic zdrożnego.

Na debacie w Kielcach każdy komitet miał dwóch przedstawicieli, jednak pan Tarczyński w ostatniej chwili stchórzył i na debatę nie przyszedł ZOSTAWIAJĄC SAMĄ wobec dwuosobowych zespołów panią minister Krupkę.

Przygotowana przez nas Jarmułka nie mogła więc zostać nałożona przedstawicielowi PiS-u na głowę, bo kobiety noszą jarmułki tylko wówczas, gdy czytają Torę. Dlatego kol. Dawid Lewicki (nasza dwójka na liście) Jarmułkę pani Krupce wręczył – jako symbol działania PiS-u bardziej w interesie Izraela i organizacji żydowskich, niż w Interesie Polski, co dokładnie wyjaśnił. Pani minister wzięła Jarmułkę i… wyrzuciła na podłogę! (to był jedyny wątpliwy kulturowo moment starcia). Wzięła mikrofon i z pianą w ustach zaczęła wykrzykiwać coś o klękaniu przed Putinem, więc podniosłem Jarmułkę na chwilę zawieszając ją w powietrzu tak, by będąc za Panią minister, wizualnie pojawiła się nad jej głową przypominając, kto tu przed kim klęczy, po czym odłożyłem ją na stół. Nikt, wbrew temu co piszą niektóre media, nikomu Jarmułki na głowę nie zakładał.

Nie ma w tym oczywiście NIC złego. Pisanie o „skandalu” to przyklaskiwanie totalniackiej zasadzie: „o Żydach można mowić dobrze, albo wcale”. Niektórzy próbują wciskać, że to akt antysemityzmu – tymczasem jeśli coś jest aktem antysemityzmu, to co najwyżej traktowanie jarmułki jako coś obraźliwego… A lewica z kobiety z jarmułką nad głową kobiety powinna się cieszyć – w końcu walczy o równouprawnienie… To prosty symbol dogadywania się polskiego Rządu z organizacjami żydowskimi w sprawie ich roszczeń majątkowych, symbol tego, czemu trzeba stanowczo się sprzeciwić.

Trzeba to zrozumieć: demokracja, zwłaszcza sterowana przez TVPiS i TVN jest głucha na zwykłe, racjonalne argumenty, dlatego Konfederacja nie może się do nich ograniczać. Miałem ostatnio kilka udanych występów, np. w Radio Kraków:
https://www.facebook.com/KonradBerkowiczPL/videos/378870332720578/I
w Radio Kielce:
https://www.facebook.com/KonradBerkowiczPL/videos/455809834990500/
w TVP Krakow:
https://www.facebook.com/watch/?v=329609421061948

Lokalne media mają obowiązek zaprosić nas kilka razy. Problem polega na tym, że słucha ich co najwyżej kilka procent lokalnych wyborców. Musimy przebijać się do mediów wyrazistymi, „szokującymi” gestami – bo inaczej naszych argumentów nikt nie usłyszy.

Wiem, co mówię – w 2015 roku stosowałem identyczne metody, słysząc identyczne zarzuty i osiągnąłem najwyższy w Polsce wynik – 7 proc. w moim okręgu, wyprzedzając KUKIZ’15. 5 lat temu niemalże wyprzedziłem 1-nkę na liście do europarlamentu. Bez takich metod głos wolnościowy, wolnorynkowy, nie zabrzmi w Parlamencie Europejskim za kilka tygodni, ani w Sejmie za kilka miesięcy.

A teraz ostatnia prosta – do boju! Dziś widzimy się i słyszymy w TVP Kraków, w TVP Kielce, w Radio Kraków i w Radio Kielce – wielka debata małopolsko-świętokrzyska. Do zobaczenia!

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie siedzą, tabela i w budynku
Obraz może zawierać: 3 osoby
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: