NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JUŻ CZAS BIĆ KURWY I ZŁODZIEI !!19 czerwca 2019
-70192 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

WIADOMOŚCI Żydowska cenzura na Allegro! Antykwariusz oskarżony o nawoływanie do nienawiści

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Łowcy „antysemitów” uwijają się jak mrówki, żeby wytropić i wyeliminować z obiegu nie tylko nieprawomyślne książki pisane obecnie, ale również te, które powstały kilkadziesiąt lat temu. I nie chodzi o „Mein kampf”. Tę rzekomo zakazaną książkę można kupić bez problemów. Tak jak bez problemów można kupić komunistyczny „Kapitał” Marksa. Ale książka ks. Stanisława Trzeciaka „Program światowej polityki żydowskiej” z 1936 roku została przez Allegro uznana za propagowanie faszyzmu i nawoływanie do nienawiści.

Znalezione obrazy dla zapytania antysemityzm na allegro zdjecia

Na podstawie zgłoszenia stowarzyszenia „Nigdy Więcej” oferta sprzedaży tej książki została usunięta. Co ciekawe, z informacji przesłanej przez Allegro wynika, że „Nigdy Więcej” jest współpracownikiem serwisu w zakresie wyszukiwania treści ściganych na mocy art. 256 i 257 Kodeksu karnego. Wygląda na to, że łowcy „antysemitów” decydują, co może, a co nie może być sprzedawane na Allegro. Sprawa nie trafia przecież do sądu, a oskarżenie wysunięte przez „Nigdy Więcej” zostało uznawane za wystarczające.

LOL dnia. Huraaa. Twoje oferty zostały zgłoszone przez stowarzyszenie Nigdy Więcej. Program światowej polityki żydowskiej Trzeciak z 1936. Wszystkie książki które oferuje traktuje jako źródła kultury i historii. Czy ja jestem antysemitą? Tylko antykwariuszem – napisał na Twitterze Łukasz Tomicki, właściciel Antykwariatu Księgarskiego „Piastun”.

Łukasz Tomicki@lukasztomicki

LOL dnia

Huraaa. Twoje oferty zostały zgłoszone przez stowarzyszenie Nigdy Więcej.

Program światowej polityki żydowskiej Trzeciak z 1936

Wszystkie książki które oferuje traktuje jako źródła kultury i historii

Czy ja jestem antysemitą? Tylko antykwariuszem

Zadzwoniłam do Łukasza Tomickiego, żeby poprosić o komentarz w tej sprawie. Powiedział, że coś takiego spotkało go po raz pierwszy i jest zszokowany sytuacją. „Jak można uznać za antysemityzm to, że sprzedaję książki? Przecież książki to źródło wiedzy, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, co myśleli ludzie kilka pokoleń wstecz. Możemy poznać ich pogląd na świat. To jest historia, dziedzictwo ludzkości” – mówi Tomicki.

Niestety, to co wydaje się absurdem, jest obecnie realnie wdrażanym programem działania, którego celem jest nie tylko wprowadzenie totalnej cenzury, ale przede wszystkim zastraszenie społeczeństwa. Antykwariusz sprzedający książkę ks. Trzeciaka jest stygmatyzowany jako antysemita nawołujący do nienawiści. Ten zarzut jest traktowany poważnie i Allegro usuwa ofertę ze sprzedaży. To pokazuje, że antysemitą może zostać okrzyknięty każdy. Każdego można w ten sposób zaszczuć, sponiewierać, zastraszyć. A będzie coraz gorzej. Wytyczne do walki z antysemityzmem, których tłumaczenie znajdziecie poniżej, nie pozostawiają co do tego żadnych złudzeń.

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/05/17/zydowska-cenzura-na-allegro-antykwariusz-oskarzony-o-nawolywanie-do-nienawisci/?

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: