NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Salvini: “Ekstremiści to ci, którzy rządzili Unią Europejską przez 20 lat

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

– Ekstremiści to ci, którzy rządzili Unią Europejską przez 20 lat – powiedział na wiecu w Mediolanie wicepremier, minister spraw wewnętrznych Włoch Matteo Salvini. Odbył się tam zjazd 11 partii określających się jako suwerenistyczne – m. in. byli tam przedstawiciele Alternatywy dla Niemiec (AfD) czy Zjednoczenia Narodowego Marine Le Pen.

W swoim przemówieniu włoski wicepremier stwierdził, że unijni politycy jak szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker, kanclerz Niemiec Angela Merkel czy prezydent Francji Emmanuel Macron “zdradzili Europę” oraz “zbudowali Unię finansów i niekontrolowanej imigracji”.

– Tu na tym placu nie ma ekstremistów, rasistów czy faszystów. Tu nie ma ultraprawicy, ale jest polityka zdrowego rozsądku – stwierdził Matteo Salvini. – Ekstremiści to ci, którzy rządzili Unią Europejską przez 20 lat – dodał.

Polityk oddał hołd papieżowi Janowi Pawłowi II, który urodził się 99 lat temu. Zaznaczył, że polski papież “mówił o powołaniu Europy do braterstwa i solidarności” oraz “apelował do Europy, by odnalazła swe korzenie, a nie mówił o Turcji w Europie, bo Turcja nigdy w niej nie będzie”.

Mówiąc o potrzebie ochrony przed imigrantami przypomniał słowa słynnej włoskiej dziennikarki Oriany Fallaci o “Euroarabii”. Zapewnił, że jeśli jego Liga będzie na pierwszym miejscu, to: “Nikt nie dostanie się więcej na kontynent”. Skierował też słowa do papieża Franciszka i przypomniał, że jego rząd prowadzi do tego, aby liczba imigrantów tonących w Morzu Śródziemnym spadła do zera i zaznaczył, że wysiłki te są z “dumą w w duchu chrześcijańskim”.

Dodał, że Liga będzie, wraz sojusznikami chciała przeforsować w Parlamencie Europejskim Kartę Praw Narodów Europejskich. Jego zdaniem “w miejsce bożka pieniądza  – prawo do pracy, szczęścia i zdrowia”.

Mamy w Europie pięć milionów ubogich i dwadzieścia milionów bezrobotnych, ale w Brukseli nam tłumaczą, że nie ma innego świata; to jak z Galileuszem, któremu mówiono, że Ziemia jest płaska – dodał. – My jesteśmy jak Galileusz, pokojowe wojsko szaleńców, które ratuje przyszłość naszych dzieci – powiedział Salvini trzymający różaniec w ręku.

 

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/salvini-ekstremisci-ci-ktorzy-rzadzili-unia-europejska-20/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: