NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Imigranci okupujący lotnisko Roissy pod Paryżem: „Francja nie jest dla Francuzów! Cała Afryka ma prawo tu być!”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Kilkuset imigrantów sprzeciwiających się polityce azylowej rządu wtargnęło na Terminal 2 lotniska Roissy pod Paryżem, domagając się rozmów z kierownictwem Air France oraz premierem.

Uczestnicy protestu żądali oni natychmiastowego zaprzestania deportacji nielegalnych imigrantów. Domagali się oni nadto od linii lotniczych, jak wynika z wydanego oświadczenia, „zaprzestania jakiegokolwiek finansowego, materialnego, logistycznego lub politycznego udziału w deportacjach”.

To właśnie lotnisko stało się celem akcji, ponieważ w mieście Mesnil-Amelot (Seine-et-Marne) znajduje się administracyjne centrum deportacyjne.

zrodlo:https://www.magnapolonia.org/imigranci-okupujacy-lotnisko-roissy-pod-paryzem-francja-nie-jest-dla-francuzow-cala-afryka-ma-prawo-tu-byc/?>

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: