DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Imigranci okupujący lotnisko Roissy pod Paryżem: „Francja nie jest dla Francuzów! Cała Afryka ma prawo tu być!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kilkuset imigrantów sprzeciwiających się polityce azylowej rządu wtargnęło na Terminal 2 lotniska Roissy pod Paryżem, domagając się rozmów z kierownictwem Air France oraz premierem.

Uczestnicy protestu żądali oni natychmiastowego zaprzestania deportacji nielegalnych imigrantów. Domagali się oni nadto od linii lotniczych, jak wynika z wydanego oświadczenia, „zaprzestania jakiegokolwiek finansowego, materialnego, logistycznego lub politycznego udziału w deportacjach”.

To właśnie lotnisko stało się celem akcji, ponieważ w mieście Mesnil-Amelot (Seine-et-Marne) znajduje się administracyjne centrum deportacyjne.

zrodlo:https://www.magnapolonia.org/imigranci-okupujacy-lotnisko-roissy-pod-paryzem-francja-nie-jest-dla-francuzow-cala-afryka-ma-prawo-tu-byc/?>

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: