KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Żyd grozi polskiemu premierowi! Izraelski publicysta: „Mateusz Morawiecki powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności”

Stosunki na linii Polska – Izrael są napięte już od dłuższego czasu. Coraz częściej jednak stronie żydowskiej puszczają nerwy. Wczoraj publicysta „Jerusalem Post” Arsen Ostrovsky zagroził premierowi Mateuszowi Morawieckiemu pociągnięciem do odpowiedzialności. Dziś niestrudzenie kontynuuje temat.

Logo Logo „Jerusalem Post”, premier Mateusz Morawiecki i Benjamin Netanyahu. / foto: PAP/Twitter

Ostrovsky napisał na swoim profilu na Twitterze, iż nie jest możliwym naprawienie chorej i pokręconej nienawiści. Ma to związek z jego wcześniejszym wpisem, gdzie stwierdził, że Polska systematycznie wybiela historię dotyczącą Holocaustu.

Publicysta dodał również, że Polska musi na nowo rozpoznać swoją przeszłość i przestać organizować systematyczne wybielanie historii. Ponadto zaznaczył, że Izrael ma obowiązek wypowiadania się w tym przedmiocie, a premier Mateusz Morawiecki musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności.

Wszystko to w kontekście artykułu, który ukazał się w „Jerusalem Post”, gdzie stwierdzono, że w obliczu zmierzających się wyborów dla polityków takich jak Morawiecki, zgoda na zrekompensowanie żydowskim ofiarom nazistów i ich współpracowników sprawia, że ​​wydaje się on słaby w oczach wyborców skrajnie prawicowych.

– Naprawdę nie możesz wymyślać tak chorej, pokręconej nienawiści! – pisze Ostrovsky w odpowiedzi na komentarz jednego z Polaków.

Arsen Ostrovsky

@Ostrov_A

You seriously can’t make up such sick, twisted hate!

I post @Jerusalem_Post Editorial (https://bit.ly/2W52YZ3 ) on latest crisis btwn & , incl. Poland’s systematic whitewashing of their history. This a response I receive from Polish account @JanSliwa 😱

Ludzie o tym mówią: 126

Arsen Ostrovsky

@Ostrov_A

Powerful Editorial by @Jerusalem_Post on latest crisis between & :

Poland has to recognize its past & stop orchestrating a systematic whitewash of history. Israel has obligation to speak out & PM @MorawieckiM needs to be held accountable.https://bit.ly/2LGxYdY

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: