DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„To jest przegięcie”. Sprowadzane z Egiptu cebule sprzedawane w Auchan jako produkt polski

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Co i raz wybrałam afera wokół sieci z powodu fałszywego znakowania towarów. Zostaje, że nawet cebule są sprowadzane do rynku w Polsce z granicą i oznaczeniem jako „produkt polski”. Sytuacja miała miejsce w Auchan.

Cebula w Auchan sprowadzana z Egiptu z oznaczeniem

Rolnicy są wściekli. Jako „produkt polski”, jako „produkt polski”.

Środowisko AGROunii zwróci uwagę, że w popularnej sieci handlowej Auchan cebula – jest z Polską warzywo – jest sprowadzane do Egiptu. Mało tego – oznaczone jest jako „produkt polski”.

– Hej, #UOKiKgovPL co Wy k…a robicie między godz. 8-16, że non stop takie zdjęcia ludzie robią w marketach??? Zdj. wyk. w #auchan – czytamy na Twitterze na profilu AGROplotek.

– Polska krajem z dykty!? Kraj z dykty (Egipt) sprzedaje nam cebule (tak cebule, nie figi..) a francuska sieć #auchan oznacza ją jako produkt  polski to jest PRZEGIĘCIE – ocenił lider AGROunii Michał Kołodziejczak.

Michał Kołodziejczak@kolodziejczak_m

Polska krajem z dykty!? Kraj z dykty (Egipt) sprzedaje nam cebule (tak cebule, nie figi..) a francuska sieć oznacza ją jako produkt 🇵🇱 polski ‼ ️ to jest PRZEGIĘCIE

AGROplotek@agroplotek

Hej, @ UOKiKgovPL co Wy k … a robicie między godz. 8-16, że nie tak zdjęcia ludzi robią w marketach ??? Zdj. wyk. w # auchan @ farmer_pl @ topagrar_PL @ NataliaZyto @ Money_pl @ StrefaAGRO @ TPRolniczy @ JanSpiewak

Zobacz obraz na Twitterze
zrodlo: https: //nczas.com/2019/05/17/to-jest-przegiecie-sprowadzane-z-egiptu-cebule-sprzedawane-w-auchan-jako-produkt-polski-foto/?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: