NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 A.JABŁONOWSKI & J.CALEIB - "DARCIE ŁACHA Z III R.P :-)14 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

„To jest przegięcie”. Sprowadzane z Egiptu cebule sprzedawane w Auchan jako produkt polski

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Co i raz wybrałam afera wokół sieci z powodu fałszywego znakowania towarów. Zostaje, że nawet cebule są sprowadzane do rynku w Polsce z granicą i oznaczeniem jako „produkt polski”. Sytuacja miała miejsce w Auchan.

Cebula w Auchan sprowadzana z Egiptu z oznaczeniem

Rolnicy są wściekli. Jako „produkt polski”, jako „produkt polski”.

Środowisko AGROunii zwróci uwagę, że w popularnej sieci handlowej Auchan cebula – jest z Polską warzywo – jest sprowadzane do Egiptu. Mało tego – oznaczone jest jako „produkt polski”.

– Hej, #UOKiKgovPL co Wy k…a robicie między godz. 8-16, że non stop takie zdjęcia ludzie robią w marketach??? Zdj. wyk. w #auchan – czytamy na Twitterze na profilu AGROplotek.

– Polska krajem z dykty!? Kraj z dykty (Egipt) sprzedaje nam cebule (tak cebule, nie figi..) a francuska sieć #auchan oznacza ją jako produkt  polski to jest PRZEGIĘCIE – ocenił lider AGROunii Michał Kołodziejczak.

Michał Kołodziejczak@kolodziejczak_m

Polska krajem z dykty!? Kraj z dykty (Egipt) sprzedaje nam cebule (tak cebule, nie figi..) a francuska sieć oznacza ją jako produkt 🇵🇱 polski ‼ ️ to jest PRZEGIĘCIE

AGROplotek@agroplotek

Hej, @ UOKiKgovPL co Wy k … a robicie między godz. 8-16, że nie tak zdjęcia ludzi robią w marketach ??? Zdj. wyk. w # auchan @ farmer_pl @ topagrar_PL @ NataliaZyto @ Money_pl @ StrefaAGRO @ TPRolniczy @ JanSpiewak

Zobacz obraz na Twitterze
zrodlo: https: //nczas.com/2019/05/17/to-jest-przegiecie-sprowadzane-z-egiptu-cebule-sprzedawane-w-auchan-jako-produkt-polski-foto/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: