NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Szokujące wyznanie księdza na łożu śmierci: „Gwałciliśmy głuche dzieci, bo nie mogły się poskarżyć”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

„Było nas co najmniej dziesięciu, wybieraliśmy te bezbronne, najdelikatniejsze, te które nie potrafiły się bronić i nie rozumiały tego co im robiliśmy” – tymi słowami włoski ksiądz z ośrodka dla biednych dzieci w Weronie przyznał się na łożu śmierci do molestowania i gwałtów na dzieciach.

Znalezione obrazy dla zapytania szokujace wyznanie ksiedza na lozu smierci w weronie zdjecia

Cały wywiad z księdzem szokuje – duchowny opowiada o wszystkim z uśmiechem na ustach, bo wie „że miłosierny Bóg wybaczy mu wszystkie grzechy”. Kościół katolicki przez wiele lat udawał, że prowadził śledztwo w sprawie molestowania dzieci w ośrodku w Weronie.

 

zrodlo:https://bezux.pl/wpisy/szokujace-wyznanie-ksiedza-na-lozu-smierci-gwalcilismy-gluche-dzieci-bo-nie-mogly-sie-poskarzyc/6666?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: