DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szczotki toaletowe nową bronią Chińczyków w wojnie handlowej z USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mieszkańcy Chin postanowili wesprzeć swój kraj w wojnie handlowej z USA i w tym celu skupują szczotki toaletowe z wizerunkiem amerykańskiego przywódcy Donalda Trumpa. Na zachowanie Chińczyków zwróciła uwagę gazeta Daily Mail.

Znalezione obrazy dla zapytania szczotki toaletowe z podobizna trumpa w chinach zdjecia

Chińczycy zaczęli masowo kupować towary o wartości około 20 juanów (niespełna 12 złotych). Szczotki toaletowe mają różny kształt. W jednym z wariantów rączka wykonana jest w kształcie mężczyzny w garniturze, w czerwonym krawacie, a szczotka przedstawia sobą włosy o rudawym odcieniu. Wszystko to bardzo przypomina Trumpa.

Sprzedawcy zachwalają produkt, mówiąc, że szczotka posiada „potężny 360-stopniowy efekt oczyszczenia” i potrafi usunąć brud z każdego kąta czy szczeliny. Niektórzy oferują przy tym w prezencie papier toaletowy z wizerunkiem Trumpa. Gazeta zauważa, że szczotki stały się jednym z najbardziej popularnych produktów poszukiwanych na portalu Taobao. „Trump może być bardzo użyteczny” – zażartował jeden z Internautów i napisał też o zaletach otwieraczy do butelek i majtek z wizerunkiem prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Daily Mail zauważa, że nowy trend pojawił się na fali wojny handlowej Pekinu i Waszyngtonu. Chiny to jednak nie pierwszy kraj, który sprzedaje szczotki toaletowe przypominające kształtem amerykańskiego lidera. W listopadzie 2018 roku analogiczne towary pojawiły się w sklepach Nowej Zelandii.

 

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/swiat/2019051610404646-Sputnik-szczotki-toaletowe-chiny-usa-donald-trump/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Szczotki toaletowe nową bronią Chińczyków w wojnie handlowej z USA

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: