"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Satanistyczno-masochistyczny występ na Eurowizji. Islandię w Izraelu reprezentował zespół wykonujący muzykę z gatunku „BDSM Techno” [VIDEO]

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Z roku na rok festiwal piosenki Eurowizja upada coraz niżej. Talent wykonawców i oddanie ducha narodów, które reprezentują przestaje być ważny. Tym co się liczy w konkursie jest dziwactwo i jak największe odstępstwo od normy. Czy można reprezentować naród śpiewając o tym, że „Nienawiść zwycięży”? Ano, można.

PAP. Zespół Hatari

Zabawa była niepohamowana. Kac jest nieskończony […] Nienawiść zwycięży!”

To nie fragment pseudopoezji jakiegoś nihilisty-narkomana (choć może jednak), lecz cytat z piosenki, którą zespół Hatari postanowił reprezentować swój kraj. Cały tekst brzmi jak niezbyt udana próba naśladownictwa Marilyna Mansona, a podkład muzyczny to połączenie tępego niemieckiego techno z satanistycznym metalem. W jaki sposób coś takiego dopuszczono do udziału w konkursie, z którego niegdyś pochodziły przepiękne europejskie hity?

Jedyne co było gorsze od tekstu to wykonanie i występ. Islandczycy wili się na scenie w skórzanych strojach, całość przypominała wstęp do jakiegoś obrzydliwego, fetyszystowskiego pornosa.

Sama piosenka była asłuchalna – zwrotki były wykrzykiwane głosem przywołującym na myśl filmy o opętaniu, zaś refren wyśpiewywany przez indywiduum, któremu trudno było przypisać określoną płeć, pełen był fałszywych dźwięków.

Jaki jest przekaz piosenek zespołu? Nie będzie tutaj żadnego zaskoczenia: jak sami mówią, ich piosenki są antykapitalistyczne. Po raz kolejny sprawdza się zasada mówiąca o tym, że największymi przeciwnikami kapitalizmu są ci, którzy sami z siebie zrobili dziwaków, a później dziwili się że żaden kapitalista nie chce ich zatrudnić.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/15/satanistyczno-masochistyczny-wystep-na-eurowizji-islandie-w-izraelu-reprezentowal-zespol-wykonujacy-muzyke-z-gatunku-bdsm-techno-video/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: