DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Satanistyczno-masochistyczny występ na Eurowizji. Islandię w Izraelu reprezentował zespół wykonujący muzykę z gatunku „BDSM Techno” [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Z roku na rok festiwal piosenki Eurowizja upada coraz niżej. Talent wykonawców i oddanie ducha narodów, które reprezentują przestaje być ważny. Tym co się liczy w konkursie jest dziwactwo i jak największe odstępstwo od normy. Czy można reprezentować naród śpiewając o tym, że „Nienawiść zwycięży”? Ano, można.

PAP. Zespół Hatari

Zabawa była niepohamowana. Kac jest nieskończony […] Nienawiść zwycięży!”

To nie fragment pseudopoezji jakiegoś nihilisty-narkomana (choć może jednak), lecz cytat z piosenki, którą zespół Hatari postanowił reprezentować swój kraj. Cały tekst brzmi jak niezbyt udana próba naśladownictwa Marilyna Mansona, a podkład muzyczny to połączenie tępego niemieckiego techno z satanistycznym metalem. W jaki sposób coś takiego dopuszczono do udziału w konkursie, z którego niegdyś pochodziły przepiękne europejskie hity?

Jedyne co było gorsze od tekstu to wykonanie i występ. Islandczycy wili się na scenie w skórzanych strojach, całość przypominała wstęp do jakiegoś obrzydliwego, fetyszystowskiego pornosa.

Sama piosenka była asłuchalna – zwrotki były wykrzykiwane głosem przywołującym na myśl filmy o opętaniu, zaś refren wyśpiewywany przez indywiduum, któremu trudno było przypisać określoną płeć, pełen był fałszywych dźwięków.

Jaki jest przekaz piosenek zespołu? Nie będzie tutaj żadnego zaskoczenia: jak sami mówią, ich piosenki są antykapitalistyczne. Po raz kolejny sprawdza się zasada mówiąca o tym, że największymi przeciwnikami kapitalizmu są ci, którzy sami z siebie zrobili dziwaków, a później dziwili się że żaden kapitalista nie chce ich zatrudnić.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/15/satanistyczno-masochistyczny-wystep-na-eurowizji-islandie-w-izraelu-reprezentowal-zespol-wykonujacy-muzyke-z-gatunku-bdsm-techno-video/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: